WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-14 23:50:46

Kian

Lord Cieni

Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Druid

pytania, porady, taktyki pvp ;]


<Raviel>
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę."

Offline

 

#2 2008-08-15 07:57:36

drizzt696

Członek

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Druid

Mam takie pytanie czy w czasie walki pod postacią naprzykład niedźwiedzia rosnie mi skill na broń, której używam w tym czasie ?

Offline

 

#3 2008-08-15 21:58:06

Lethar

Oficer

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 20
Punktów :   

Re: Druid

nie jestem pewien, ale raczej nie.
mozliwe ze sie myle.


You Can not change your Destiny. No man Can.
If You can change something, that mean You can change everything.
Lethar, Night Elf Hunter.

Offline

 

#4 2009-02-03 22:14:34

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Druid

Lecio, z tego co pamiętam, to nie Rośnie skill defense

Granie drutem zaczyna być interesujące dopiero powyżej 60 lvla, gdyż itemy inwestują w stam, agi i str.
Moje osobiste rady granie feral [ jeśli się z nimi nie zgadzasz, nie krytykuj ].
1. wybierz, czy będziesz grał częściej w kotku czy w miśku.
a) Jak w kotku, inwestuj w stam + agi. Stam. to jest oczywiste, a Agi zwiększa armor, atak powera i szanse na krytyka. Jeśli walczysz z hordziakiem, to nie wszystkie ataki wchodzą. Gdy masz dużą szansę na krytyka, co 2-3 atak jest krytykiem
b) Jak w miśku, to bardziej stam + str. gdyż misio ma 'powolne' ataki i im więcej przywala, tym lepiej dla niego. Bo co ja się tu będę rozciągać z tematem =] Inni drutkowie pewnie zainteresowani bardziej :]

Btw. Kiedyś ktoś się mnie pytał, jak się nazywa atak w kotku, który ogłusza przeciwnika. Wtedy podałam źle. Nazywa się on 'Maim' [ bądź podobnie ]
Pytania - sugestie - pretensje*

*niepotrzebne skreślić =]


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#5 2009-02-04 16:51:12

Shadowmaker

Gość

Re: Druid

Gdy bijesz w formie nie rosnie ci zaden skill broni, tylko wspomniany defense. Zeby miec wyzszy crit chance w formach musisz wbijac skill uzywanej broni bez formy. To przynajmniej powiedzial mi drut Chrupek 70 lvl. Drut ma stun w misiu - Bash oraz jeden z dwoch w kocie - jeden nie wiem jak sie nazywa a drugi to Pounce jakos tak

Ostatnio edytowany przez Shadowmaker (2009-02-04 16:51:56)

 

#6 2009-02-04 18:52:21

Herka

Członek

7927390
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 164
Punktów :   

Re: Druid

Tu Kath Siedzę u Herki na kompie. Otóż tak, Bash w miśku. Jednak wspomniany atak 'Pounce' potrzebuje stanu 'Prowl', o czym nie ma mowy gdy już walczysz z przeciwnikiem. Jednak gdy chcesz go wziąć zaskoczenia - jak najbardziej.

'Maim' jest bardziej użyteczny, jednak można go użyć dopiero po 1 ataku specjalnym [ Shred, Ravage, Mangle, Claw etc. ]. Maim zadaje pewien dmg. i ogłusza przeciwnika. Minusem tego ataku jest to, że osoba jest ogłuszona, jednak jakiekolwiek uderzenie powoduje zniwelowanie ogłuszenia.  Pozdrawiam =] I naturalnie pozdrawiam druta Chrupka, którego nie znam


Black Rose: "Are you looking for death? You found her..."

Offline

 

#7 2009-03-22 00:14:11

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Druid

Nie polecam dpsom kociakom iść na instę jako tanker... Brrrr... mam złe wspomnienia.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#8 2009-03-23 18:48:53

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Druid

http://i40.tinypic.com/2m7ygp3.jpg



Druidzi są strażnikami świata. Pogrążeni w głębokim śnie od setek lat, powstali aby przeciwstawić się zagrożeniu Płonącego Legionu podczas jego niedawnej inwazji. Po pokonaniu Archimonde, druidzi postanowili pozostać w świecie Azeroth aby pomóc w odnawianiu zniszczonych ziem. Atak Legionu pozostawił przerażającą ranę w naturalnym ładzie świata którą druidzi mają za zadanie zaleczyć.

Ta klasa daje graczowi kilka stylów gry do wyboru. Druid w zwykłej formie może walczyć zaklęciami i bronią. W formie niedźwiedzia staje się wojownikiem z paskiem szału (rage), zaś w formie kota łotrzykiem z paskiem energii i umiejętnością skradania się. Druid może przybrać postać jeszcze dwóch innych zwierzęcych form. Dzięki możliwości leczenia siebie i innych, klasa ta może przejąć rolę kapłana w drużynie. Druid co prawda nie posiada części przydatnych zaklęć kapłana, takich jak Power Word: Shield, ale mimo wszystko potrafi bardzo dobrze leczyć.

Zalety
    * Wiele możliwości sposobu gry
    * Może przemieniać się w fajnie wyglądające zwierzęta aby zachwycić innych graczy!
    * Może korzystać z kilku opcji broni
    * Może podróżować szybko dzięki odpowiednim formom
    * Ma najpotężniejszy buff w grze
    * Może wskrzeszać podczas walki
Wady
    * Mogą nosić na sobie przedmioty tylko typu cloth i leather
    * Formy nie są tak efektywne jak ich klasowe odpowiedniki
    * Nie można używać przedmiotów ani zaklęć druida będąc w formie zwierzęcia

Druid w Pt.
    Druid może dopasować się do aż trzech roli w grupie. W zwykłej formie mogą bardzo dobrze leczyć i wspomagać drużynę buffami, a także dysponują możliwością usypiania smoków i zwierząt. Forma niedźwiedzia daje możliwość odpowiedniego potencjału ofensywnego i defensywnego aby móc przyjmować na siebie ciosy przeciwnika. Forma kota zaś sprawia że zadajemy większe obrażenia. Dzięki możliwości dostosowania się do aż trzech ról, druid może zawsze uzupełnić dowolne brakujące miejsce w drużynie bez większych problemów.

Ostatnio edytowany przez Katharsis (2009-03-23 18:50:22)


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#9 2009-03-28 23:57:43

Fralos

Członek

4045629
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 55
Punktów :   

Re: Druid

Dawno o nich czytałem, ale nie pamiętam właśnie strony z opisami postaci...

Sorka za offtop ale patrząc na obrazek druida przypomniało mi się podsumowanie Furiona w warcrafcie 3 przez mojego znajomego... Nie pamiętając jego nazwy zaczął wymawiać : No tego wiesz, od drzew... no tego jelonka no ! ( obrazek nawet podobny )
Po prostu chciałem się tym z kimś podzielić xD


http://charview.andeeria.pl/postac.php?ident=101274 <-- spójrz jaka postać ;D

Bo najważniejsze to iść naprzód z uśmiechem na twarzy

Offline

 

#10 2009-03-31 11:35:29

mlody

Członek

Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 53
Punktów :   

Re: Druid

mam pytanie co to druta? drut nosi idole ? i od ktorego lv jest jakis pierwszy idol ? ; ) i trzeba sie tego gdzies nauczyc ? ;pp

Offline

 

#11 2009-03-31 16:22:37

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Druid

Idole to niestety najbliższy jest bodajże na 60 lvlu. Niebieski na Balance i zielony z Q w Helffire
Idola się nie uczysz. To item zwiększający atak / leczenie. Zależności, co pisze


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#12 2009-03-31 21:33:19

Ludzior

Oficer

Skąd: Polska =P
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 100
Punktów :   
WWW

Re: Druid

Katharsis napisał:

Zależności, co pisze

Sorry Kathi ale nie moglem sie powstrzymac :< "jest napisane" ;D


Celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

Offline

 

#13 2009-03-31 22:20:33

Fralos

Członek

4045629
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 55
Punktów :   

Re: Druid

Pierwszy idol, relic lub coś z tego pokroju jest chyba na 52 lvl a kolejny na 57 lvl ^^
Jakie shapeshift ( przemiana ) jest wg was najlepsza ?


http://charview.andeeria.pl/postac.php?ident=101274 <-- spójrz jaka postać ;D

Bo najważniejsze to iść naprzód z uśmiechem na twarzy

Offline

 

#14 2009-04-01 14:00:21

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Druid

Aquatic form / Fly form ;p


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#15 2009-04-01 14:40:11

Fralos

Członek

4045629
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 55
Punktów :   

Re: Druid

No dobra, źle się określiłem Jaka przemiana do walki jest najlepsza


http://charview.andeeria.pl/postac.php?ident=101274 <-- spójrz jaka postać ;D

Bo najważniejsze to iść naprzód z uśmiechem na twarzy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Pionki https://aborcja-czechach.pl/ Samochody pożarnicze