WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-04-07 13:30:16

Voleander

Zbanowany

Voleander

elo , nie bylo mnie troche na andeeri i nie bedzie jeszcze pare dni , nie wywalajcie mnie sprawy osobiste; p

 

#2 2009-04-07 15:54:16

Fralos

Członek

4045629
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 55
Punktów :   

Re: Voleander

Szkoda, miejmy nadzieję że wrócisz


http://charview.andeeria.pl/postac.php?ident=101274 <-- spójrz jaka postać ;D

Bo najważniejsze to iść naprzód z uśmiechem na twarzy

Offline

 

#3 2009-04-07 18:09:25

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Voleander

Vole, wywalać to możemy za zachowanie. Masz już 3 upomnienia, o czym upominam. Jedno nagięcie - i wylatujesz. Więc miej sie na bacznosci.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#4 2009-04-07 19:20:24

Voleander

Zbanowany

Re: Voleander

heh wiesz nie to ,ze  ja do was cos mam ale mowisz mi to takim tonem jak by od tego zalezalo moje zycie natalko

 

#5 2009-04-08 14:02:47

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Voleander

Nie mówię tego tak. Od tego zależy to, czy zostaniesz w gildii czy nie. Jeśli Ci nie zależy - to trudno.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#6 2009-04-08 14:17:36

Fralos

Członek

4045629
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 55
Punktów :   

Re: Voleander

Się poważnie zrobiło... Ale trzeba się zgadzać z regulaminem ^^


http://charview.andeeria.pl/postac.php?ident=101274 <-- spójrz jaka postać ;D

Bo najważniejsze to iść naprzód z uśmiechem na twarzy

Offline

 

#7 2009-04-08 19:17:19

Voleander

Zbanowany

Re: Voleander

Odwolujac sie do twojej wypowiedzi kath to mi szczerze mowiac i tak wisi to czy jestem w waszej gildi akurat nie wy to inni =]

 

#8 2009-04-08 19:32:13

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Voleander

Nas to nawet ucieszy. Pozbędziemy się wrzoda.

<wredna dzisiaj jestem>


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#9 2009-04-08 20:38:32

Voleander

Zbanowany

Re: Voleander

heh , jezeli takie zachowanie tlumaczysz dzisiejszym dniem to pijana jestes ;p bo odkad pamietam to zawsze taka bylas wredna ;] nie martw sie , sam sie pozbede

 

#10 2009-04-08 20:42:05

Hachibi

Członek

Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 100
Punktów :   

Re: Voleander

Voleander napisał:

heh , jezeli takie zachowanie tlumaczysz dzisiejszym dniem to pijana jestes ;p bo odkad pamietam to zawsze taka bylas wredna ;] nie martw sie , sam sie pozbede

Zaraz zaraz, Kathi wredna? Od kiedy pamiętam (jestem już w gildii ok 3 miesięcy) Katharsis zachowywała się normalnie, tj. do większości ludzi z szacunkiem lub żartobliwie. Zawsze z Kathi idzie pogadać na GC i nik się na nią jeszcze nie poskarżył.

Offline

 

#11 2009-04-08 20:52:52

Voleander

Zbanowany

Re: Voleander

moze nie to co wredna , a co glupio ironiczna pozatym przy tobie moze inaczej jest :]

 

#12 2009-04-08 20:54:33

Voleander

Zbanowany

Re: Voleander

no moze i nawet cofne sie do poprzedniego bo wrednosc do niej pasuje ;p

 

#13 2009-04-08 21:16:14

Hachibi

Członek

Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 100
Punktów :   

Re: Voleander

Kolego jak masz coś do kogoś to piszesz do weń lub kogoś z zarządu gildii, bo takie pranie brudów publicznie (moim skromnym zdaniem trochę wyimaginowane) tylko pogarsza sprawę osoby próbująca prać te brudy.

Po tym poście już się zamknę i niech Kathi się teraz wypowie

Offline

 

#14 2009-04-08 21:26:03

Voleander

Zbanowany

Re: Voleander

Hachibi , do ciebie nic nie mam dlatego sprobuje uzasadnic moje wypowiedzi. Wiec tak , nie wiem z jakiego powodu ale kath uczepila sie mnie . Wszystko co zle to ja , podbno za bluznierstwa wyrywam , owszem bluznie i to sporo , za kazde zle slowo dostaje 1 notke . Lecz gdy np nasza kochana Katharsis uzyje slow niecenzuralnych nikt na to nie zwraca uwagi i pisze denne ' xD' albo cos w tym stylu. Zaloze sie .. tzn nie moge sie zalozyc bo tego nie udowodnie tak samo jak Katharsis nie moze udowodnic NAM tego. Kath jest polozona na szczycie calej guild ... jest ponad liderem , poniewaz sam on podlega pod nia I jestem przekonania takiego , ze gdyby byla osoba , ktora gowno moze w tej guild , nie czepiala by sie byleczego z powodu jakiego? a takiego , ze byla by nizej od innych i podporzadkowana innym. Z czego wnioskuje , ze kath poprostu ponosi egzysetncja wladzy Oczywiste , iz nasza kolezanka <jezeli nia jest , poniewaz przez internet to wiadomo co .. > nie czuje odpowiedzialnoscci za SWOJE 'grzechy' tylko wytycza je innym ) I to akurat jest pewne 1000 procentowo , ze wszystkiego sie tego co tu jest napisane , Katharsis wyprze ;] Jest to juz zagadka psychologi i natury czlowieczej pozdro

 

#15 2009-04-08 21:42:19

Voleander

Zbanowany

Re: Voleander

I oczywiscie po tej jakze racjonalnej mojej osobistej wyzej wymienionej wypowiedzi kazdy przestanie mnie lubic . ze wzgeldu jakiego? poniewaz nie poprze kogos kto rzuca zle slowa przeciwko komus tak postawionemu wysoko w hierarchi tej guild to tez jest zwiazane z natura czlowieka , ze kazdy pojdzie za kims kto mu da jakakolwiek kozysc ja nie dam nic nikomu a poprostu wiekszosc sie wstawi za kolezanke by sie przypodobac i nie miejcie mnie za debila , za jakeigo i tak pewnie mnie macie bo na GC i ogolnie w rozmowie spontaniczej nie okazuje tego , ze tkwi we mnie czastka czlowieka inteligetenego a tu zonk otoz jestem dobrym psychologiem : ) nie chcac sie chwalic , wygralem kiedys taki konkurs z zycia wiem kiedy kto klamie itd ... i znam rowniez zachowania ludzi dlatego wywnioskowalem takie stwierdzenia i zarzuty do naszej kolezanki

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warcry.pun.pl wczasy z dziećmi filtry pulsacyjne www.kingdog.pl