WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.


#31 2009-11-05 19:24:58

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

Zachichotała.
- Szczęśliwy krasnolud, to pojedzony krasnolud.
Pogłaskała panterę i wyprostowała się, z roztargnieniem patrząc na płomienie.
- Tęsknie za dżunglą...


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#32 2009-11-05 20:19:12

Alez

Oficer

8784554
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 139
Punktów :   
WWW

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

Kelnerka podała dymiący kawał mięsa.
- A co takiego jest w tej dżungli? Drzewa, małpy i inne zwierze. Zamów coś to Ci się od razu humor poprawi.


Za tym głosem duchem walki i odwagi
            W góre sztandar z Orłem Białym uniesiemy

Offline

 

#33 2009-11-05 20:21:02

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

Uśmiechnęła się.
- Tak, pamiętam. " Drzewa, małpy i inne zwierze" i marudzący Alez, który w kółko powtarza "cholerne  Drzewa, małpy i inne zwierzaki".


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#34 2009-11-05 20:29:41

Alez

Oficer

8784554
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 139
Punktów :   
WWW

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

- Nie przypominaj mi tych cholernych drzew, małp i innych zwierzaków.


Za tym głosem duchem walki i odwagi
            W góre sztandar z Orłem Białym uniesiemy

Offline

 

#35 2009-11-05 20:32:41

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

Parsknęła śmiechem i spojrzała na Aleza.
- Ciebie wtedy nie było, gdy dwa wielkie oddziały, zarówno przymierza jak i hordy spotkały przy Nesingwary Expedition... Brałam udział w tejże walce, rozszarpując niejednego hordziaka. Oni nie byli gorsi, rozszarpali niejednego z naszych. I wtedy właśnie wszystko się zaczęło. To był pierwszy raz, gdy kraina dżungli zalała się krwią... - Westchnęła ciężko.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#36 2009-11-05 20:36:18

Alez

Oficer

8784554
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 139
Punktów :   
WWW

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

- Nie było mnie? To tłumaczy czemu horda zdążyła nas w ogóle zaatakować. Gdybym tam był, nie zsiedliby nawet z wierzchowców!
Krasnolud wgryzł się w kawał mięsa i delektujać się smakiem pieczeni wzychał i mruczał pod nosem coś o hordzie.


Za tym głosem duchem walki i odwagi
            W góre sztandar z Orłem Białym uniesiemy

Offline

 

#37 2009-11-07 12:33:06

 TuTenstish

Członek

916537
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 72
Punktów :   

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

Łowca przysłuchiwał się rozmowie . Nie wiedział czy dodać coś czy siedzieć cicho . Ostatnio sam brał udział w takiej bitwie ale niestety nie wykazał się niczym ,wręcz przeciwnie dał "ciała" na całej linii . Gdy obok przechodziła kelnerka zamówił mięso (bo w istocie również zgłodniał ) , spojrzał na panterę ,czy również nie chce czegoś ale pantera była w 7 niebie .Rzadko ją ktoś głaskał ,wręcz przeciwnie nie raz obrywała ratując swego pana więc teraz oddawała się przyjemnością głaskania , potrafiąc nawet zabić gdyby ktoś spróbował jej przerwać  .Kelnerka przyniosła talerz wypełniony kawałkami mięsa , zalanego jasno czerwonym sosem ,który bardziej przypominał krew niż sos.
-Takie ataki zdarzają się coraz częściej, odkąd Przymierze odwiedza te rejony tylko w sprawach biznesowych mianowicie Booty Bay... , Horda coraz częściej zapuszcza się wgłąb dżungli w poszukiwaniu naszych nie doświadczonych braci- rzekł , obgryzając coraz to bardziej nerwowo kawałki mięsa .

Offline

 

#38 2009-11-07 12:51:19

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

Elfka kiwała potakująco głową.
- Masz rację. Jednak nie możemy powiedzieć, że allianci się lepsi. Odwzajemniamy się z nawiązką, często na całkiem niewinnych orkach czy trollach, którzy pod wpływem tego doświadczenia, stają się źli, agresywni. Nie raz atakował mnie jakiś przerażony ork, który wolał pierwszy zaatakować, wiedząc, że nie ma szans. Wolał walczyć niż umrzeć czy uciec. Nie zabiłam go. Przewróciłam i poszłam, od tak, jakby nic się nie wydarzyło. I był zaskoczony.
Westchnęła ciężko.
- Szkoda, że nie znam mowy orków. Uniknęłabym tak wielu nieporozumień, niepotrzebnych rozlewów krwi...
Machnęła na kelnerkę, by przyniosła coś do jedzenia dla niej i trochę surowego mięsa dla pantery. Cały czas głaskała panterę z nieco dziwną sympatią, jaką wykazują druidzi zwierzętom, w które się zamieniają.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#39 2009-11-07 12:58:12

Alez

Oficer

8784554
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 139
Punktów :   
WWW

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

- Phi, Booty Bay, nigdy nie ufałem tym wszystkim goblinom. Bliżej im do orków niż do nas. Chodzą nawet plotki że mają przyłączyć się do Hordy. Nie chciałbym, będąc kiedyś w Booty Bay zorientować się że banda goblinów zamknęła wyjśćia i ma zamiar wbić mi noże w plecy. Dlatego też wolałem sprzymierzyć się z piratami którym, jeśli zyska się ich szacunek, można ufać. Wam też to radzę.
Powrócił do pałaszowania mięsa.


Za tym głosem duchem walki i odwagi
            W góre sztandar z Orłem Białym uniesiemy

Offline

 

#40 2009-11-07 14:18:22

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

Uśmiechnęła się pod nosem.
- Gobliny goblinami, ale póki co, nie przeszli na stronę hordy. I mam nadzieję, że nie przejdą za szybko. Lubię Booty Bay, ten klimat, nastrój, wieczory...
>>rozmarzyła się<<


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#41 2009-11-07 15:29:48

 TuTenstish

Członek

916537
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 72
Punktów :   

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

-Mnie już ten klimat znudził  - rzekł zadowolony Łowca , masując się po brzuszku.
-Spędziłem tam wystarczająco duużo czasu , ale nie raz przypłynę połowić ryby czy też podrażnić łowiących tam orków ,trolli i innych w ramach zemsty - dodał z uśmiechem .
Po chwili przysunął się do stołu i złożył ręce  dotykając opuszkami palców jednej ręki palców drugiej
- Propos przyłączenia się goblinów . Podsłuchałem rozmowę dwóch goblinów w Booty Bay i wygląda na to ,że Alez ma rację . Co ciekawsze doszły mnie słuchy ,że rasa wilkołaków ma zamiar przyłączyć się do Przymierza . Osobiście nie mam nic przeciwko temu ale jakoś nigdy ich nie lubiłem - rzekł stanowczo i poważnie jakby od tego zależały losy obu światów .

Offline

 

#42 2009-11-08 13:20:28

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

Zwróciła zainteresowanie na nowego przybysza.
- Wilkołaków powiadasz? Tych z lasów umarłych? Podobno wśród nich są druidzi...
Powiedziała z lekkim niezadowoleniem.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#43 2009-11-08 14:42:59

 TuTenstish

Członek

916537
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 72
Punktów :   

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

Przypomniawszy sobie jak nie dawno poturbowała 2 mężczyzn , Młodego Elfa zalał zimny pot .Palce zaczęły drżeć .
-Do druidów nigdy nic nie miałem - powiedział tak jakby od tych słów zależało jego życie .
-Po prostu miałem nie przyjemną sytuacje z tą rasą i dla tego mam do nich taki nie smak- dodał już bardziej spokojnie .

Offline

 

#44 2009-11-08 15:25:34

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

Zaśmiała się.
- Nie podoba mi się obraz, że inna rasa niż elfowie, czy taureni mogliby zostać druidami. Przecież osobiście naszą rasą Cenarius wybrał... Ale no cóż...
Westchnęła. Kelnerka przyniosła jedzenie. Dała surowe kości panterze, a sama zabrała się za kurczaka.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#45 2009-11-08 16:02:04

 TuTenstish

Członek

916537
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 72
Punktów :   

Re: Tawerna Wojennego Płaczu

-Wiesz , teraz to już mnie nic nie zdziwi , po tym jak doszły mnie słuchy , Taureni opanowują magie jaką posługują się Paladyni to naprawdę nic mnie nie zdziwi - rzekł nieco pokręcając głową ze niedowierzaniem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo zrodlo wczasy z dziećmi filtry pulsacyjne www.kingdog.pl