WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.


#1 2010-01-19 20:58:14

nemeryn

Członek

Call me!
Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 13
Punktów :   

Wejściówki

Ok Panie i Panowie,życie realne zarówno to wirtualne w Wowie jest dość męczące<bo życie to skurwysyn(ukłony dla Nersara)> jak zapewne wszyscy wiemy należy nam sie od niego odpoczynek, jedni go praktykują chlejąc po parkach z kolegami/na domówkach inni ze swoja drugą połówka  w jakimś przytulnym miejscu, inni wolą jeszcze dobrą muzykę, kluby i tą specyficzna atmosferę, która tam panuje i właśnie do nich kieruje tą propozycje(domyślam się ,że nikt nie skorzysta ale trzeba być uprzejmym).

A więc:   
   
Electric kids: save the city
31.01.2010 @ Klub55 (PKiN)


Tym razem cykl Electric kids wesprze agencja Move it- oni zadbają żeby impreza pomimo hektolitrów alkoholu została wam w głowie.

Zapewne wielu z was szuka dobrego electro w wwa.
Jak się dowiedzieliśmy od naszych zaufanych informatorów już pewien niemiecki przywódca miał z tym problem.(http://www.youtube.com/watch?v=pazQoQbe8UY)
NIE możemy na to pozwolić!
Wynajmujemy więc piątki, bierzemy najlepszych specjalistów w Waraszawie: Ddiggers (Masterflasz ,Sebastianxxx) Kovvalsky ,Łuczywek , Brother Louis .
Wizualizacji też nie zabraknie.
Jak zawsze dajemy rade z selekcja
Jednego możecie być pewni –będzie epicko.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ddiggers (Masterflasz ,Sebastianxxx)

Kovvalsky

Łuczywek

Brother Louis


Link:http://grono.net/chat/#power-sound-11062009-there-must-be-an-angel-dj-mids-b-day-migawka/topic/18467914/sl/electric-kids-save-the-city-31012010-klub55-pkin/

Dla kochanej gildii wejścia po zniżkowej cenie 15zł. Kontakt najlepiej na kom: 602-81-27-52

Offline

 

#2 2010-02-07 22:55:14

Nersar

Członek

Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wejściówki

<bo życie to skurwysyn(ukłony dla Nersara)>
Tak, miałem przebłysk geniuszu przy wypowiadaniu tej sentencji. Prosta, ale jaka wyrazista. Trafiająca w samo sedno, nieprawdaż? xD

Offline

 

#3 2010-02-07 23:00:41

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Wejściówki

Eeee oferta matrymonialna czy cuś?


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#4 2010-02-07 23:07:34

Nersar

Członek

Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wejściówki

Chyba nie rozumiem?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs Atak na strefę zero / Raid On The Lethal Zone (202 www.fretka-domowa.pl internet maków pokoje w Helu