WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.


#1 2008-08-14 23:52:03

Kian

Lord Cieni

Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Paladyn

pytania, porady, taktyki pvp ;]


<Raviel>
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę."

Offline

 

#2 2009-03-24 19:21:38

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Paladyn

http://i43.tinypic.com/2zqsodx.jpg

Strażników Świętego Światła oraz obrońców Sojuszu, Paladynów można spotkać w północnych lasach Tirisfal Glades, zwalczających natarcia Foraskenów do południowych ziem Blasted Lands, nieustannie odpychających demoniczne moce z Mrocznego Portalu. Władają magicznymi młotami oraz siłą Światła, ci święci wojownicy okazują siłę w walce, gdziekolwiek tego nie robią, zawsze rzucają się do boju.

Paladyn to połączenie wojownika walczącego wręcz i drugorzędnego castera. Jest to idealna klasa do drużyny z powodu jego umiejętności leczenia, Pieczęci (Seals) i innych zdolności. Paladyni mogą mieć w drużynie jedną aktywną aurę na Paladyna, tak aby użyć specyficznych Pieczęci dla specyficznych graczy. Ta klasa jest trudna do zabicia, dzięki szerokiej gamie defensywnych umiejętności jakie posiada. Paladyni leczą także Świętym Światłem, w odróżnieniu od innych walczących klas. Dobrze walczą z Nieumarłymi, mają przeciwko nim kilka specjalnych zdolności.

Zalety
    * Mogą nosić najcięższe zbroje
    * Walczą wręcz i mogą także leczyć
    * Mogą wskrzeszać innych graczy
    * Aury pomagają nie tylko Paladynowi, ale także członkom jego drużyny
    * Może przywołać i dosiąść opancerzonego Konia Bitewnego

Wady
    * Nie ma tylu zalet i opcji walki co Wojownik
    * Nie potrafi nosić tyle rodzajów broni co Wojownik
    * Klasa bardzo zależna od ekwipunku

Rola w drużynie
    Paladyni to doskonali rycerze w świecącej zbroi, powinni być obecni w najważniejszych momentach. Ich defensywne zdolności pozwalają walczyć jeden na jednego z wrogami i wychodzić z boju zwycięsko - w sumie są przecież tankami. To oczywiście nie jedyne plusy Paladyna, ich aury, pieczęcie, czary leczące i wskrzeszające dają im szanse być pomocnym healerem. Oczywiście nie mówimy ci jak masz grać – jedna z najbardziej fascynujących praktyk z tego rodzaju jest codziennie pomysłowo rozwijana przez graczy!


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#3 2010-03-07 14:21:55

Ludzior

Oficer

Skąd: Polska =P
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 100
Punktów :   
WWW

Re: Paladyn

Walka pvp i pve paladynem jest tak baaaardzo skomplikowana ze ciezko mi nawet ja opisac. Wicksanie dwoch klaiwszy na przemian, sporadyczne naciskanie stunow i leczenie to wyzsza szkola jazdy ;]


Celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warcry.pun.pl www.fretka-domowa.pl internet maków pokoje w Helu