WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.


#1 2008-08-14 23:52:52

Kian

Lord Cieni

Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Priest

pytania, porady, taktyki pvp ;]


<Raviel>
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę."

Offline

 

#2 2009-02-11 16:31:01

syryk2850

Gość

Re: Priest

priestem fajna zabawa jest w shadow naprawde polecam
a porady pvp, hmm... gram troche i wiem ze na mage, priest itp czyli wszystko co ma mane
podstawa jest mana burn dispel magic i feedback, jak to dziala, najpierw rzucamy PW shiedld,  wrzucamy feedback, kazdy z czarow w nas trafiony odbiera takze hp oponentowi potem sciagamy buffy dispel magic i na koniec sciagamy cala mane czarem mana burn i gotowe dobijamy goscia Mind blast painem i mind fly
to na dalekich, gorzej jest z malee dmg, tu radze wlorzyc kilka talentow w blockout, niby nie pozorne bo 5/5 daje 10% szansy na ogluszenie ale mnie to pare razy zycie uratowalo. Tu glownie PWS pain blast i starac sie mind fly trzymac go na dystans. hmm.. to by bylo na tyle, wszystko co nauczylem sie grajac priestem to przekazalem
So enjoy i mam nadzieje ze to komus pomoze

 

#3 2009-03-24 19:24:14

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Priest

http://i41.tinypic.com/ny8ax1.jpg

Kapłan to klasa specjalizująca się w leczeniu, kontrolowaniu nienawiści, jest dobrym crowd kontrolerem. Inne klasy jak Szaman, Druid, czy Paladyn także potrafią leczyć, lecz nie robią tego tak dobrze jak Kapłan. Potrafi on wskrzeszać martwych graczy, podobnie jak Szamani, czy Paladyni. Warlock także posiada zdolność wskrzeszanie przez kamienie duszy. Kapłan posiada parę buffów, które mogą pomóc członkom drużyny. Na wyższych poziomach może nawet kontrolować humanoidy!

Zalety
    * Najlepiej lecząca klasa
    * Kapłan może wskrzeszać martwych graczy
    * Mogą wskrzeszać innych graczy
    * Posiada mocne buffy
    * Potrafi kontrolować humanoidy
    * Inni gracze uwielbiają Kapłanów

Wady
    * Może nosić jedynie cloth armor
    * W niektórych sytuacjach może być łatwo i szybko zabity

Rola w drużynie
    Z ich powołaniem do wiary, Kapłani Azerothu starają się bronić swoich kumpli. Leczenie i pomoc jest głównym atutem tej klasy. Dodatkowo, posiadają oni umiejętności crowd control, które mogą ocalić życie w walce przeciwko Nieumarłym. Ich mocy Cienia (Shadow) także nie można zignorować, Kapłan wyspecjalizowany w tego typu magii potrafi zadawać duże obrażenia, jeśli jest dobrze prowadzony. Oczywiście nie mówimy ci jak masz grać – jedna z najbardziej fascynujących praktyk z tego rodzaju jest codziennie pomysłowo rozwijana przez graczy!


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#4 2009-03-26 21:14:11

 Ksb(ZL)

Członek

7895657
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-03-26
Posty: 27
Punktów :   

Re: Priest

To ja też coś napisze. Ogólnie z doświadczenia wiem, że nie na każdego z maną mana burn się sprawdza. MB jest podstawą na healerów, ale w przypadku maga lub locka nie jest konieczny(czasami nawet nie jest dobrym pomysłem). Z tymi lepiej nastawic sie na full dps i może heal jeśli bedzie cieżko. Dodatkowo z magiem czasami lepiej nie zakładać buffow bo spell steal(nie wiem czy tak sie dokładnie nazywa) potrafi być denerwujący i tylko stracimy mane na zdjęcie mu swoich buffow ;p U locka affi staramy sie dispelowac wszystkie doty(uważając oczywiście na UA).
Jeśli chodzi o shamów(głównie resto) to najlepiej na początku spalić mane. Póżniej oszczędnie bijemy rozwalając totemy i zdejmując shielda. Gdy będzie miał mało hp fear->silence i shamana nie ma ;p

Jeśli chodzi o warka to w shadow nie ma wcale problemow wiec nie ma sie co rozpisywac. Inner fire + PW:S + full DPS i spokojnie wygrywamy.  Na rogala częsty PW:S i spam z mind flaya i SW:P. Insygni najlepiej użyć na blindzie, kiedy rogal bedize sie próbowal bandażować. No i trzeba uważać na CoS. Wtedy można sie podleczyc jeśli mamy malo hp. Walka z rogalem zależy od wyczucia czasu ale można spokojnie wygrać.

Jeśli chodzi o build to ja używam http://kalkulator.wow-pl.pl/talents.htm … 1123051051 i nie narzekam

Offline

 

#5 2009-03-29 00:11:57

Fralos

Członek

4045629
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 55
Punktów :   

Re: Priest

Wg mnie priesta na inste czy bossa weźmie każdy, ma bardzo silne spelle leczące. A kontrolowanie humanoidów, o tym dowiedziałem się dość niedawno, kapłan na piratach stosował ^^
A jakie są zależności co do priesta ? Znaczy z kim powinien wygrać a z kim przegrać ? ( chodzi mi o klasę i wiem że zależy od umiejętności i ekwipunku graczy, tak mniej więcej... )


http://charview.andeeria.pl/postac.php?ident=101274 <-- spójrz jaka postać ;D

Bo najważniejsze to iść naprzód z uśmiechem na twarzy

Offline

 

#6 2009-03-29 08:05:46

 Ksb(ZL)

Członek

7895657
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-03-26
Posty: 27
Punktów :   

Re: Priest

Fralos napisał:

Wg mnie priesta na inste czy bossa weźmie każdy, ma bardzo silne spelle leczące. A kontrolowanie humanoidów, o tym dowiedziałem się dość niedawno, kapłan na piratach stosował ^^

Co do tego leczenia to tylko sie sprawdza jeśli jest holy ;p A mind control nie działa prawidłowo z tego co wiem.

A jakie są zależności co do priesta ? Znaczy z kim powinien wygrać a z kim przegrać ? ( chodzi mi o klasę i wiem że zależy od umiejętności i ekwipunku graczy, tak mniej więcej... )

Powiem jak jest w shadow bo na disc i holy sie nie znam.

-Warek - w 99% wygrana
-Pal:
a)Holy - raczej wygrana(po spaleniu many jest juz latwo
b)Retri - tu moze byc ciezej bo moze nas zaskoczyc dpsem. Lepiej tez na poczatku spalic mane to nie bedzie tak mocno bił
-Hunt - tu bym powiedział ze 50:50 chociaz sam osobiscie huntow nie lubie
-Rogal - tu właściwie wszystko zależy od skilla i umiejetności wiec tez powiem ze po rowno chociaz rogal ma troche wieksze szanse
-Lock:
a)Destro - Zdejmujemy sobie doty, ktore rzuci i przerywamy castowanie, ktore ma dosyć dlugie i powinniśmy wygrać
b)Affi - tu może być troche gorzej z powodu UA wiec nie do końca wiem jakie są szanse
-Sham
a)Ele, Enha - Tu bym powiedział, że sham ma większe szanse w podobnym eq. Jeśli zdązymy spalić mane przed przed smiercia to raczej wygramy ;p
b)Resto - Raczej wygrana

To be continued bo narazie mi sie nie chce pisac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo zrodlo akwarium dla początkujących Środki na porost włosów pies maltańczyk za darmo