WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-12-29 00:03:08

Temujin

Oficer

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 38
Punktów :   

Gry, które polecacie!?

Jakie polecacie gry i dlaczego? To tak apropo kuracji uzaleznienia od World of Warcraft! ;]


Demoniczny Golibroda z Fleet Street! ...krew!!!

Offline

 

#2 2008-12-29 22:57:45

Temujin

Oficer

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 38
Punktów :   

Re: Gry, które polecacie!?

Osobiscie polecam wszystkim Medieval II Total War, oraz dodatki m.in. Kingdoms - prawdziwie strategiczna gra w pelnym tego slowa znaczeniu! Zachowuje wiekszosc z dzialajcych w czasach sredniowiecza zasad co do toczenia epickich bojow np. latwiej jest sie bronic, gdy przeciwnik atakuje pod gore; Lucznicy strzelaja wolniej i mniej celnie w zla pogode, sa tez mniej skuteczni przeciwko jednostka ukrytym posrod zarosli, gdzie strzaly zatrzymuja sie o galezie, oraz liscie; konnicy ciezko jest sie przebic przez naszpikowane wloczniami formacje i wiele, wiele innych. W grze mozna toczyc bitwy w ktorych w porywach wystepuje od ok. 3.000 do, nawet, 10.000 wojow! Prawdziwa uczta dla oka i wyzwanie dla zapalonych strategow! Niestety gra wymaga przynajmniej sredniej jakosci sprzetu komputerowego, by dzialac poprawnie (choc to wciaz daleko od dobrze! ;>). Juz od Rome Total War, uzywany jest w grze silnik, ktory pozwala na animowanie kazdego z rycerzy z osobna, mamy wiec wrazenie, ze kazdy zyje wlasnym zyciem! Zachecam wszystkich do choc sprobowania!


Demoniczny Golibroda z Fleet Street! ...krew!!!

Offline

 

#3 2008-12-29 23:13:39

Temujin

Oficer

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 38
Punktów :   

Re: Gry, które polecacie!?

Inna moja propozycja sa... SZACHY!!! Nie przecierajcie oczu ze zdziwienia - wlasnie szachy - sa jedna z najdoskonalszych gier strategicznych. Wymagaja m.in. szerokiego pola widzenia, umiejetnosci przewidywania oraz umiejetnosci radzenia sobie w trudnych i zaskakujacych sytuacjach - czesto pod presja! Legenda glosi, iz gre te stworzyl pewien Indyjski medrzec na dworze swego mlodego wladcy, by mogl sie on uczyc w ten sposob taktyki prowadzenia wojen i bitew! ;] Dla zainteresowanych: istnieje kilka odmian szachow: tradycyjne - dla dwoch osob, zlozone z 64 kwadratowych pol; dla trzech osob, heksagonalne (ewaluacja stworzona przez Polaka); oraz cala gama pochodzacych z roznych krajow (m.in. Japonskie, Chinskie, Koreanskie, Arabskie, i wielu innych).


Demoniczny Golibroda z Fleet Street! ...krew!!!

Offline

 

#4 2008-12-30 23:37:04

Herka

Członek

7927390
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 164
Punktów :   

Re: Gry, które polecacie!?

Hmm... Lubie szachy ale nie mam z kim grać

Ja sobie pozwolę polecić:

Lineage II
Podobne do WoW-a, tyle, że nie ma podziału na horde><allians, tylko każdy bije każdego i expi się głównie z mobków a polecam, bo... eee xD hmm... Chciałam napisać ciekawa szata graficzna, broni itp. ale kłamać nie będę Lubie męską cześć gry ^.^ i tak jak w WoW-ie, większość populacji to mężczyźni (bądź chłopcy), choć trochę mnie wyluzowani od was ;*

Baldurs Gate
Świetna gierka na nudne zimowe, letnie wieczory pełna zagadek, potworów i ciekawych akcji rozmownych (najbardziej w II ;>) RPG ^.^ może nie super grafika, ale za to wciągające!
No to tak
w I części jesteśmy sierotami i zaczynamy grę w małej mieścinie (nazwy nie podam... nie chce mi się szukać xD). Po spotkaniu paru postaci i wykonaniu kilku zadań idziemy do naszego przybranego ojca i wyruszamy z nim w podróż... a co dalej sami się przekonacie ^.^
O II części niewiele powiem,ale tylko tyle, że można nawiązać ciekawe romanse

Icewind Dale
Mniej rozmowna bohatersko RPG, ale za to grafika i akcja są dość ciekawe
Od BG różni się tym, iż drużynę robimy my... Co właśnie daje trochę mniej ciekawy efekt, ale za to wynagradza się to w czasie podróży i spotykaniu NPC-ków
Nie chce psuć klimatu i nic nie powiem by ją polubić trzeba samemu ją poznać

Planscape: Torment
Gierka stara, ale jara ciekawa historia, która trochę 'zajeżdża' umarłymi znowu zacznę o klimacie, no ale cóż podoba mi się ^.^
Historia zaczyna się od pobudki w kostnicy :> ogólnie... to wiemy tyle, że... nic nie wiemy i nagle pojawia się charyzmatyczny Morti (chyba tak mu było xD) z którym kłótnie to czysta przyjemność ^.^ a żeby ulepszyć sprawę, to Morti ciekawie wygląda... Niewiele go jest, ale te niewiele daje wiele xD

RPG-ki polecam ze względu na przygody i kolejne godziny wpatrywania się w nasze postacie, jak dorastają, jak stają silniejsi i nam bliżsi... Czasem to po prostu czuje się jak matka (może przesadzam, ale tak jest xD) opiekująca się swoim przygodowym 'dzieckiem'


Black Rose: "Are you looking for death? You found her..."

Offline

 

#5 2009-01-01 22:39:40

Temujin

Oficer

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 38
Punktów :   

Re: Gry, które polecacie!?

Wiec musimy sie kiedys koniecznie zmierzyc na szachownicy! ;>


Demoniczny Golibroda z Fleet Street! ...krew!!!

Offline

 

#6 2009-01-02 15:43:24

Herka

Członek

7927390
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 164
Punktów :   

Re: Gry, które polecacie!?

Z miłą chęcią ;>


Black Rose: "Are you looking for death? You found her..."

Offline

 

#7 2009-01-25 10:17:52

Hachibi

Członek

Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 100
Punktów :   

Re: Gry, które polecacie!?

Osobiście polecam jeżeli masz mocnego kompa to GTA IV (możemy razem pograć w np co-op), fajna gra to też Mirror's Edge.
Moja ulubiona gra strategiczna to Oryginal War, stara ale jaka wciągająca (spędziłem dużo godzin z nią)

Offline

 

#8 2009-01-27 23:34:22

Kian

Lord Cieni

Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: Gry, które polecacie!?

mhhhh.... Battlefield 2, BF 2142, Call of Duty 4 i oczywiście stare dobre Baldury, Torment, Neverwinter Nights


<Raviel>
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę."

Offline

 

#9 2009-01-28 01:04:38

Tarik

Członek

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 34
Punktów :   

Re: Gry, które polecacie!?

To może jakiś mini turniej w szachy na kurniku czy coś?


"... a co zdobyte nigdy nie będzie szczytem ..."

Offline

 

#10 2009-01-28 01:30:57

Kian

Lord Cieni

Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: Gry, które polecacie!?

Tarik napisał:

To może jakiś mini turniej w szachy na kurniku czy coś?

albo elektryczne bierki pod wodą? :>


<Raviel>
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę."

Offline

 

#11 2009-01-28 12:49:59

Herka

Członek

7927390
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 164
Punktów :   

Re: Gry, które polecacie!?

Mmmm... NWN jak ja dawno w to nie grałam.. Chyba se płytek poszukam ^.^


Black Rose: "Are you looking for death? You found her..."

Offline

 

#12 2009-02-03 22:30:50

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Gry, które polecacie!?

Jeśli chodzi o NWN 2, to ja gdzieś mam Twoją płytkę ;p

A ja polecam NeverWinter Night 1 i 2 ze wszystkimi dodatkami, Sims 2 [ Joke ] i ... hmmmm... Gothic I, II i II Noc Kruka, ToonCar [ kocham gry dla dzieci xP ] ... hmmmmm... Mahjong, Rahjon, Literaki ^^


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#13 2009-02-08 15:43:10

Radem

Gość

Re: Gry, które polecacie!?

Ja dożuce coś od siebie:Dead Space,Doom3,Turok 3, Frontlines, Ghost Recon 2,Crysis.

 

#14 2009-02-08 18:24:50

Hachibi

Członek

Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 100
Punktów :   

Re: Gry, które polecacie!?

Grał ktoś w Race Driver GRID??

Świetna gra wyścigowa, prawie jak profesjonalny symulator

Grał ktoś w to on-line?? Mam dylemat czy kupić oryginał i nie wiem czy zaprzestałbym na chwile grać w wowa (żart ).

Offline

 

#15 2009-02-10 20:20:41

Radem

Gość

Re: Gry, które polecacie!?

W sumie fajna gra,ale ja tego profesjonalizmu nie widziałem jak ty,ale gra jest warta polecenia.Powodzenia na necie.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://klinikastonava.cz/ fujimc.pl akwarium dla początkujących Środki na porost włosów pies maltańczyk za darmo