WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.


#1 2009-03-23 18:19:03

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Instancje 40-50

Maraudon Level 40-49


http://i42.tinypic.com/6xx5vq.jpg
Strzeżony przez brutalnych centaurów, Maraudon jest jednym ze świętych miejsc w Desolace. Potężna świątynia jest miejscem pochówku Zaetara, jednego z dwóch nieśmiertelnych synów półboga Cenariusa. Legenda głosi iż Zaetar i księżniczka żywiołaków ziemi, Theradras są twórcami rasy centaurów. Jednakże pewnego dnia barbarzyńskie cenataury obróciły się przeciwko swemu ojcu i zgładziły go. Niektórzy wierzą iż Theradras w swej rozpaczy uwięziła duszę Zaetara w podziemiach i używa jej mocy do nieznanych celów. Liczne tunele jaskini Maraudon zostały zamieszkane przez duchy Khanów centaurów a także żywiołaki - sługi księżniczki Theradras.

Ostatnio edytowany przez Katharsis (2009-03-23 18:19:28)


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#2 2009-03-23 18:20:39

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Instancje 40-50

The Sunken Temple Level 44-50


http://i43.tinypic.com/nla15w.jpg
Niemalże tysiąc lat temu, potężne imperium Gurubashi zostało zniszczone przez trwającą tak wojnę domową. Wpływowa grupa kapłanów trolli znana jako Atal'ai, postanowiła przywrócić do życia potężnego boga krwii znanego jako Hakkar the Soulflayer. Pomimo iż kapłani zostali pokonani i wygnani, imperium trolli ostatecznie rozpadło się. Skazani na banicję Atal'ai ruszyli daleko na północ do Swamp of Sorrows gdzie wznieśli potężną świątynie ku czci Hakkara - gdzie rozpoczęli przygotowania do przybycia boga do świata fizycznego. Smoczy aspekt, Ysera poznała plany przebiegłych trolli i zatopiła świątynie w bagnach mrocznej krainy. Do tego dnia, ruiny świątyni są strzeżone przez zielone smoki które mają za zadanie powstrzymać każdego kto zechce wejść do środka lub ją opuścić. Jednakże wierzy się iż fanatyczni Atal'ai przetrwali gniew Ysery i nadal działają w imię Hakkara.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#3 2009-03-23 18:22:16

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Instancje 40-50

Blackrock Depths Level 48-56


http://i42.tinypic.com/29lbqc2.jpg
Będące niegdyś stolicą krasnoludów z klanu Dark Iron, wulkaniczne labirynty służą obecnie jako siedziba potężnego Ragnarosa. Ragnarosa odkrył sekret dawania życia kamieniom i planuje zbudowanie potężnej armii niezwyciężonych golemów które mają mu pomóc w podbiciu całej góry Blackrock. Chcący za wszelką cenę pokonać Nefariana i jego smoczych podwładnych, Pan Ognia zrobi wszystko aby osiągnąć ostateczne zwycięstwo.

Ostatnio edytowany przez Katharsis (2009-03-23 18:22:49)


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#4 2009-03-23 18:32:01

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Instancje 40-50

Zul'Farak Level 43-47


http://i44.tinypic.com/2n8zl1h.jpg
Skąpane w słońcu Zul'Farrak jest miastem trolli z plemienia Sandfury, znanych ze swej brutalności i mrocznej magii. Legenda głosi iż potężny miecz znany jako Sul'thraze the Lasher, był zdolny wywołać przerażenie w osobach które zostały nim zranione. Dawno temu jednak broń została rozbita na dwie części które podobno nadal znajdują się w murach Zul'Farrak. Liczne doniesienia mówią również o grupie najemników która wyruszyła z Gadetzan w poszukiwaniu miasta trolli. Jej los jest jednak zupełnie nieznany. Jednakże najbardziej niepokojące informacje dotyczą starożytnej bestii śpiącej w świętych wodach w sercu miasta - potężnego półboga który z pewnością zniszczy każdego kto zechce go wybudzić ze snu.

Ostatnio edytowany przez Katharsis (2009-03-24 19:33:45)


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#5 2009-04-29 22:04:41

mlody

Członek

Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 53
Punktów :   

Re: Instancje 40-50

ZAbierze ktos mnie na ta inte ; ) ? ;d  ; p

Offline

 

#6 2009-04-30 15:47:22

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Instancje 40-50

Znajdź chętnych Jak mnei trafisz w wowie to mogę się przejść


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#7 2009-05-01 00:20:55

mlody

Członek

Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 53
Punktów :   

Re: Instancje 40-50

e tam , w sumie mi to nie potrzebne ; ) ; d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warcry.pun.pl www.fretka-domowa.pl internet maków pokoje w Helu