WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-01-26 23:07:08

Alric

Bobinho Bobinhezz

9102376
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 79
Punktów :   

Warrior

Porady i taktyki czyli wszystko o Warku
zapraszam


http://jyrsija.net/eresig/alekz.png
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Offline

 

#2 2010-01-28 14:09:16

Alez

Oficer

8784554
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 139
Punktów :   
WWW

Re: Warrior

Rzeczy oczywiste ale może ktoś czegoś jeszcze nie wie.

w piwipi podstawą jest bieganie jak idiota dookoła obranego celu, zakładając że jest to caster, bidulek nie będzie mógł rzucić nic oprócz instanta albo jakiegoś obszaru.
Polecam zrobić makro

Kod:

/equip <nazwa jednoręcznej broni>
/equip <nazwa tarczy>
/cast Spell Reflection

Reflekta można używać w Defie i w Battle Stance co znacznie ułatwia używanie tego abilita armsiarzom.
W wypadku Fury na początku dodajemy linijkę

Kod:

/cast Battle Stance (albo defensive)

Polecam też zrobić makro na intercepta

Kod:

/cast Berserker Stance
/cast Intercept

i zbindować jakiś klawisz do powrotu do battle/defensive'a

W wypadku klas melee:
Pal - w czym byś nie był przechodzisz w def'a zakładasz tarcze i jak tylko możesz używasz na pałce Disarm'a wtedy bidulek niewiele może. używamy Shield Blocka, kiedy sę kończy od razu Shield Wall. W wypadku konsekracji możemy starać się w nią nie wchodzić albo po prostu użyć Intimidating Shout i go z niej wygonić.
Taka taktyka nie daje nam szans na wygraną ( jeśli nie jesteś w prot bo prot>retri) ale znacznie wydłuża czas trwania walki co daje czas naszym kompanom na przyjście z pomocą.
Rogal - zakładamy tarczę i bidulek się zesrał. Nie zapominajcie o trzymaniu palca na Medalione, ale nie używajcie go za wcześnie. Z Sapa wychodzicie Berserker Rage, a gdyby chciał uciekać Demoralizing Shout wyciąga go ze stealtha.
Druid w misiu - czego nie zrobicie i tak nie wygracie - pass.
Druid w kocie - jak z rogalem

Chętnie posłucham innych technik i opinii


Za tym głosem duchem walki i odwagi
            W góre sztandar z Orłem Białym uniesiemy

Offline

 

#3 2010-01-28 16:56:04

 TuTenstish

Członek

916537
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 72
Punktów :   

Re: Warrior

Sorka za taki spam ale ...

Warkiem nie grałem , grałem natomiast druidem odkąd można używać Szarży w combat możliwości Warka strasznie wzrosły . Jeszcze przed Cap 80 miałem duela z warkiem (moim druidem) i dostałem strasznie po tyłku (nie wiem w czym był ) Łaził z dwoma mieczykami jak dobrze pamiętam ale moge sie mylić równie dobrzy mógł być jeden miecz. Ale jakis szybki bo bursta niezłego oberwałem i tylko stuny mnie ratowały (Bash, Stomp(ten od taurena, i cyc )ale i tak ostatecznie przegrałem ja może hp mu do połowy zjechałem ;x żeby się podhealać to tylko cyc (co często mi przerywał casta ) bo inaczej nie zbudujesz dystansu (z thorn co chwile sie uwalniał [nie wiem jak ;x ]) tak więc Warek może spokojnie zmieść Miska druidka (przynajmniej lvl 70 nie wiem jak 80 )

Offline

 

#4 2010-01-28 21:30:03

Ympakt

Członek

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Warrior

1. Alez drut feral na trudnosc okreslibym jak pala: resto - holy, retri - bala a tak samo trudnio sa prot i feral . Feral w misiu to co drugi hit OP wazne by miec cd na cycka bo najprawdopodobniej teego cc uzyje by sie healnac.

2. Nie uwzgedniles przy kazdym przykladzie walki naszego BUILDU talentow . Otoz w innym buildzie mozemy miec latwiej z jakimis z ktorymi w tamtm bylo trudniej i na odwrot. Np w prot retrola sie kladzie z palcem w kakale.

3. to możemy sobie darować//Alez

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sztuczne kwiaty na balkonie Samochody pożarnicze