WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-02-07 11:58:38

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Iżynieria

Inżyniera to bardzo fajna profesja i bardzo ją polecam. Można sobie tworzyć mnóstwo fajnych bajerów, które przydadzą się na bg, np. stunujące bomby, lub enchant na rękawice, zadający 2k obrażeń wrogiej jednostce Bardzo przydatne gdy jakiś hordziak ucieka przed nami ];->

Ok, inżynieria dzieli się na dwa rodzaje.
- Gnomish - bezpieczne cuda, które nie służą zbytnio do walki, wzmacniają armor, dają tarcze itp. Raczej passywne.
- Goblin - dużo ciekawsza, bardzo bojowa. Zajmują się bombami, granatami i ogólnie siejąca destrukcję profesja:)

Ja posiadam gnomish. I bardzo sobie zachwalam ten gatunek. Używam spadochronu, odrzutowych butów, mogę tworzyć płaszcz ze slow fall, buty odrzutowe, ale nie testowałam ich xD, hipnotyzujący hełm i wiele innych Posiadam również 3 ciekawe błyskotki.
1. Teleporter do Gadgetzan *tanaris* z 4h cooldownem
2. Teleporter do Toshley Station *Blood Edge Mountains* z 4h cooldownem
3. +45stamina i zmiana w kurczaka na okres 30 sekund wrogiej jednostki

Dodatkowo inżynieria jest baaaardzo dochodowa:) Jednak to pozostanie moją tajemnicą


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Majoitus Yhdysvallat Проживание Морелия