WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.


#1 2010-03-14 14:00:24

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Wyścig

Nie potrafię znaleźć tego tematu, ale cóż Wklejam ponownie zamysł:

Nie ma jeszcze konkretnej daty, godziny itd. Jednak dotyczy on wszystkich osób, które posiadają mounta, zarówno 60% jak i 100%. Event polega na tym, że każdy z nas dosiada swojego cudownego mounta i ściga się z pozostałymi przez calusienki Kalimdor. Dlaczego Kalimdor? Otóż trasa jest dość prosta, przyjemna, mobki nie zbyt uciążliwe. [ Dokładną mapę z trasą podam, gdy ustalimy wspólny i dogodny termin ].

Będą dwie skromne konkurencje:
1. Dla mountów 60% speeda. Każdy posiadający tego mounta, może brać udział w wyścigu, czyli każdy po 30 lvlu
2. Dla mountów 100% speeda. Zasada ta sama.

Pewnie każdego zastanawia, po cholere to? Otóż, dla zabawy, miłego spędzenia czasu i oczywiście, dla szpanerskich nagród.
Nagrodą z kategorii 60% mount jest:
Dla pierwszego miejsca - Trinket Orb of Deception [ cudowny trinket zmieniający w hordziaka na okres 5 minut, wartość AH wynosi ok 150-200g ] + 50 golda + dowolne 4 itemy.
Dla drugiego miejsca - 35 golda + dowolne 3 itemy.
Dla trzeciego miejsca - 20 golda + dowolne 2 itemy.
Dla czwartego i piątego miejsca są nagrody pocieszenia w postaci 1 itemu, wybranego z całej listy.

Nagrodą kategorii 100% mount jest:
1. - Trinket Orb of Deception + 50 golda + 2 itemy [ dla Alta, lub rare z przedziału lvlowego 60-69 ]
2. 35 golda + 2 itemy
3. 20 golda + 2 itemy

Nie ma składek, nagrody są w 100% fundowane. Chyba, że ktoś chce się dorzucić, wtedy ulży to mojej kieszeni Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w zabawie

PS. W wyścigu NIE WOLNO używać:
- przyspieszających aur
- przyspieszających enchantów
- przyspieszających trinketów
Kto będzie oszukiwał, będzie płacił karę pieniężną do Guild Banku.
Pozdrawiam raz jeszcze.


Naturalnie nagrody się odchudziły. Proponuję zamiast itemów czy Orbów [ bo już ich nie posiadam ] dać non-combat pety z hordy Naturalnie odpada konkurencja 20 lvlowców, bo nie dadzą rady, ze względu na mobki tam biegające


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#2 2010-03-15 08:45:55

 TuTenstish

Członek

916537
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 72
Punktów :   

Re: Wyścig

pomysł ciekawy ;d ale co zrobić jak ktoś ma kijowego neta (typu Neostrada) i lagi... Wiesz dla mnie to nie problem , bo ja mogę zbugować resztę zawodników w teksturach ale co z resztą posiadającą takiego neta ^^

Offline

 

#3 2010-03-15 15:31:10

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Wyścig

Mmmmm udział jest nieodpłatny, przynajmniej planuję by taki był:) A jak już to wstęp za symboliczne 5g, ale wątpię, by do tego doszło:)

Mmmm Lagi, to niestety problem niezależny od nas i ktoś może spróbować brać udział.

Potrzebuje kilku chętnych. Mianowicie ja będę na starcie będę wypuszczała i na mecie odbierała:) Jednakże potrzebuje kogoś, kto by nie brał udziału w wyścigu. Po jednej osobie na party z raidu, by pilnowała, by nikt nie włączał aury itp


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#4 2010-03-15 21:56:44

Kian

Lord Cieni

Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: Wyścig

ja mogę


<Raviel>
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę."

Offline

 

#5 2010-03-15 23:37:56

 TuTenstish

Członek

916537
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 72
Punktów :   

Re: Wyścig

jo z uwagi na laggi tez moge sie zgłosic

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Tarnów www.fretka-domowa.pl internet maków pokoje w Helu