WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.


#1 2008-08-14 23:51:11

Kian

Lord Cieni

Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Rogue

pytania, porady, taktyki pvp ;]


<Raviel>
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę."

Offline

 

#2 2008-12-28 23:16:53

Temujin

Oficer

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 38
Punktów :   

Re: Rogue

Najprostsza i najbardziej rozpowszechniana z taktyk, jaka posluguja sie rogue, to tzw. "stun lock" - czyli utrzymywanie przeciwnika w stanie braku kontroli nad swoim char'em! Algorytm wyglada mniej - wiecej tak: Stealth -> Cheap Shot -> Udezamy (musimy przy tym sprawdzac jak dlugo pozostaje w stun'ie nasz przeciwnik - by tuz przed koncem...) -> Kidney Shot -> Uderzamy -> Blind (odczekujemy chwile i mozemy wejsc w stealth nie uzywajac Vanish) -> Stealth -> Cheap Shot -> Uderzamy -> Kidney Shott -> Uderzamy -> Na ogól w tej chwili nie minal jeszcze cooldown z Blind, wiec pozostawia sie tu miejsce dla radosnej tworczosci pvp poszczegolnych graczy. Osobiscie jednak stosuje tu Vanish i staram sie kolejny raz uzyc Cheap Shot, by kolejny raz powtorzyc powyzsze czynnosci! Chcialbym jedynie zwrocic uwage na to iz wiele postaci posiada w ekwipunku przedmioty ktore przerywaja spell'e powodujace utrate kontroli, np. Insignia of the Alliance w przymierzu (nie wiem czy istnieje i jak sie nazywa ich odpowiednik po stronie Hordy)!


Demoniczny Golibroda z Fleet Street! ...krew!!!

Offline

 

#3 2008-12-28 23:18:59

Temujin

Oficer

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 38
Punktów :   

Re: Rogue

Jesli ktos uzywa innych taktyk, lub ma jakies uwagi apropo przedstawionej przeze mnie, prosze o wypowiedzenie sie. Z przyjemnoscia naucze sie czegos nowego!


Demoniczny Golibroda z Fleet Street! ...krew!!!

Offline

 

#4 2008-12-31 21:02:16

Shadowmaker

Gość

Re: Rogue

Pvp? Sub po Hemmo, Combat do Backstab dmg itp. ,Combat do Dodge chance. Pve? Full Combat
Ja szczerze nie gralem za duzo rogalem i nie znam sie tak bardzo ale pare taktyk od innych wyczailem:
Jak juz mamy tak moze z 40 lvl w rekach dagger ze swordem i hemmo w kieszeni mozemy zaczac tak: Bodajze czesto ludzie mowia ze Amb na Pvp do dupy ale tak troche przylukalem Sub i mozna Clothiera wziasc na hit (!) wiec niech bedzie ten Amb, na przeciwniku mamy juz 2 com pkty (talent) potem dajemy pare hemmo, kidney, backstab, jezeli nie padl to jeszcze hemmo (jesli jakis glupi twink to evasion jeszcze mozna na poczatku) i Back.

 

#5 2009-02-20 22:30:47

Julka

Zbanowany

2193143
Zarejestrowany: 2009-02-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rogue

Ja tam expie w Sub, chociaz lepiej gra sie w pvp ;p ogolnie to mozna zajsc przeciwnika shadostepem jak sie nie wpadnie w tekstury. Mozna raz na 10 min uzyc dwa razy Evasion Sprint i Wybielacz ;p. Nic prostszego. ^^


Scheiß Liebe ^^
                        .    .    warum . . . ? ^^

Offline

 

#6 2009-02-22 16:43:38

Shadowmaker

Gość

Re: Rogue

Smutne jest to ze caly serwer jest Sub ;D ja swoim rogalem za dawnych czasow andeeri bylem przez pare chwil assi i bylo ciekawie. Conajmniej talent fleet footed czy jakos tak jest dobry

 

#7 2009-03-24 19:26:16

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Rogue

http://i40.tinypic.com/j8cnlx.jpg

Skryci w domowym cieniu, wyćwiczyli się w uciekaniu od niepożądanego wzroku, Łotrzykowie z Azeroth czują się najlepiej, gdy są na dalszym planie. Mają pewne względy, dlatego atakują tylko gdy korzyść jest największa: w tym właśnie Łotrzyk przewyższa. Z ich chytrymi sztuczkami, fizycznymi umiejętnościami, i mistrzostwem w zatajaniu i maskowaniu się, Łotrzykowie nie mają problemu z zatrudnianiem jako złodziej, podrzynacz gardeł, szpieg, czy zabójca. Łotr jest zagmatwaną i fajną klasą do grania. Twoja efektywność zależy od tego, jak dobrze nauczysz się nim grać. Jest wiele do nauczenia się, lecz gracze mogą opanować Łotrzyka dzięki wiedzy i doświadczeniu. Tutaj mamy kilka przykładowych umiejętności jakimi może się on posługiwać.

Zalety
    * Podstępne zdolności pozwalają Łotrzykowi zwiedzać miejsce łatwiej niż inne klasy.
    * Łotrzyk może robić i korzystać z trucizn, aby uszkodzić lub spowolnić wroga.
    * Bardzo duży potencjał przy walce wręcz.
    * Potrafi otwierać zamki.
    * Efektywnie może uciec z bitwy dzięki sprintowi, znikaniu i zasłanianiu.

Wady
    * Nie posiada drużynowych buffów.
    * Jest ograniczony do noszenia ubrań cloth i leather.
    * Nie posiada zdolności leczących .

Rola w drużynie
    Zaczajony Łotrzyk niszczy w złośliwy sposób. Niczym Mag, potrafi szybko przedrzeć się przez przeciwników i brutalnie skorzystać z obszernej bazy umiejętności. Łotrzykowie są też dobrymi zwiadowcami, będąc zdolnym skradać się za potworami, jeśli są dobrze wyszkoleni, co się kryje za kłamstwem. I nie ma nic lepszego niż Łotrzyk na końcu instancji, gdzie jest zamknięta skrzynia lub drzwi dzieląc cię od ciężko zarobionych bogactw.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#8 2009-04-05 20:05:32

Fralos

Członek

4045629
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 55
Punktów :   

Re: Rogue

A ja do rogali Jakim cudem mój qmpel Yaph z bg, na 39 lvl miał 2.8k hp ! A teraz tylko 3.2k hp ale to i tak więcej niż ja mam, no teraz warkowi z hp już nie dorówna. Ale jakim cudem ma ponad 3k hp ? ^^


http://charview.andeeria.pl/postac.php?ident=101274 <-- spójrz jaka postać ;D

Bo najważniejsze to iść naprzód z uśmiechem na twarzy

Offline

 

#9 2010-04-02 12:05:42

Neferi

Członek

Zarejestrowany: 2010-02-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rogue

SUB-> sap>premed>Ambush>KS>SHD>AMB>AMB>AMB> potem pare razy hemo i finito czesto dziala dobrze nawet na plate

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warcry.pun.pl