WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.


  • Index
  •  » Eventy & Raidy
  •  » Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

#1 2009-01-26 14:17:47

Kian

Lord Cieni

Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

jak w temacie
Wklejajcie na forum opisy swoich postaci wraz z jej zwyczajami, historią, sposobem bycia itp Nie musi być  tego jakoś dużo, ważne aby ciekawie Najciekawsze prace zostaną nagrodzone


<Raviel>
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę."

Offline

 

#2 2009-02-08 21:30:40

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

Dla tych, co się nudzą. To nie jest całość, a początek.


Słońce powoli zachodziło gdzieś za morzem. Drzewa spokojnie kołysały się w rytm wiatru, a spadające krople deszczu, uderzając o ziemie i liście grały muzykę natury. Zwierzęta pochowały się w norach, pod niskimi drzewami. Tafla oceanu idealnie gładka, nie zmącona przez wiatr czy morskie stworzenia. Pomarańczowa smuga zachodzącego słońca sprawiała, że ocean wody wyglądał jak ocean tańczącego ognia. Wtem z morskich głębin wynurzyła się czarna orka z krótkimi rogami. Wypluła słoną wodę z pyska, po czym zniknęła w odmętach czarnej głębiny. Nim jednak ta zniknęła, pojawiła się następna, dużo mniejsza. Pewnie dziecko poprzedniej orki. Malec wyskoczył z wody niczym mały kociak łapiący motyle. Wpadło do wody z pluskiem, niszcząc zwierciadło toni morskiej. Na końcu pojawił się największy osobnik, pewnie tata. Zniknęli pod powierzchnią, zostawiając za sobą zmąconą toń oraz druidkę, pełną wrażenia, jak piękna potrafi być natura.
Dziewczyna miała z siedemnaście lat, długie granatowe włosy i tatuaże na policzkach, w kształcie dwóch szram. Niezauważalnie szramy na prawym policzku były ciemniejsze, gdyż nie były tatuażami, ale bliznami po wypadku z dzieciństwa. Siedziała ubrana w białą bluzkę, pozapinaną na guziki. Czarne spodnie ze skóry, wysokie buty z chlewami na lekkim obcasie, niebieski pas zapięty w biodrach. Na głowie miała granatowy rybacki kapelusz, który opadał na jej oczy. Spod nakrycia głowy wystawały długie elfickie uszy i melancholijny uśmiech.
Siedziała na molo w Teldrassirze, dokładniej w Rut’theran Village, u stóp drzewa elfów. Bujna roślinność, głównie niskie krzewy, dwa lub trzy wielkie drzewa. W oddali stał dom elfów, w którym wykluwały się hipogryfy, potężnie powietrzne istoty, wykorzystywane do przelatywania z miejsca do miejsca. Od dnia, w którym uaktywnił się Mroczny Portal, hodowane były do walki w krainie zwanej Outland. Te piękne bestie były wysyłane do bractwa Cenarion Expiedition, którego siedziba znajdowała się w Zangramarsh.
Dziewczyna westchnęła ponuro, gdy ostatnie promienie zachodzącego słońca zeszły z jej postaci. Podpierając się pala, wstała i ruszyła molo w kierunku magicznego portalu, który przeniósłby ją w górę, do stolicy elfów, zwanego Darnassus. Czekał tam na nią ojciec, weteran Trzeciej Wojny. Stary i schorowany elf, który prawie wszystko w tej wojnie stracił. W półmroku druidka dostrzegła postacie dwóch strażniczek, zbliżających do niej.
- Witajcie, siostry! – zawołała pierwsza, by upewnić się, że nie mają względem niej wrogich stosunków.
- Witaj, siostro. – odrzekła jedna z nich. Po wymienieniu krótkiego powitania natychmiast zmieniły kierunek marszu. Dziewczyna odetchnęła z ulgą.
- Oczyszczenie! Oczyszczenie! – podniosła kapelusz, rozglądając się za głosem, który ją wołał. Dostrzegła nocnego elfa, który był od niej młodszy o trzy lata. Tak jak i ona szkolił się w magii druidyzmu. Westchnęła. Pomimo iż był sympatyczny, miły i pomocny, był zarazem irytujący swoją sympatią, uprzejmością i chęcią pomocy. Ruszyła powoli w jego kierunku.
- Witaj, Pablosie. Nie wołaj mnie oczyszczenie. Proszę. Wołaj mnie Katharsis. W czym mogę ci pomóc? – spytała, rozglądając się po Rut’theran, czy nikt ich nie podsłuchiwał. Posiadała pewnego stopnia manię prześladowczą.
- Ojciec kazał mi cię znaleźć. Wiedziałem, że tu będziesz. Za dobrze cię znam. – rzekł lekko zdyszany. Biegł.
- Jak miło. – odrzekła, ukrywając cynizm pod uśmiechem. – Nie karzmy mu za długo czekać. – uśmiechnęła się szerzej, zadzierając głowę góry. Pablos, pomimo iż był młodszy, był wyższy od niej. Miał długie zielone włosy spięte w ogon, wyraz twarzy marzyciela a zarazem wojownika. Ubrany w zielony komplet, składający się z zielonych skórzanych spodni, koszuli z krótkim rękawem, butów, pasa i rękawic. Na plecach znajdował się średniej jakości drewniany kostur. Uśmiechnął się szeroko do elfki, szczerząc zęby. Natychmiast załapała o co mu chodzi. Rzuciła się do biegu, przemieniając w czarną panterę. Wpadła do portalu. Świat zawirował, zrobiło się ciemno. Po chwili wyczuła, że leci. Wystawiła łapy, na które zwinnie wylądowała. Obraz dopiero powracał. Zaraz na nią wpadł jej przyjaciel, również w postaci czarnej pantery. Podniósł uszy do góry, nasłuchując cichej stolicy. Elfka rozejrzała się po okolicy. Wszędzie otaczała ją woda. By pokonać płytki błękit, trzeba było znać labirynt mostów. Na wprost niej rosło gigantyczne drzewo. Elficcy rzemieślnicy wyciosali jego strukturę na kształt niedźwiedzia z rozpostartymi łapami.Pomiędzy nimi znajdował się bank.
Katharsis nigdy nie korzystała z jego ofert. Nie posiadała nic cennego, co musiałaby schować, ani też nie opuszczała nigdy Teldrassilu. Była ciekawa, co jest poza jego granicami. Poza wyspą, na której się urodziła i wychowała.
Dostrzegła kolejną parę strażniczek. One zignorowały dwie wielkie pantery. W końcu duże koty nie były niczym dziwnym w stolicy elfów. Główna kapłanka posiadała dużego, białego w czarne pasy. Pozostałe elfy jeździły na czarnych panterach lub tygrysach. Katharsis spuściła głowę i ruszyła przed siebie, ostrożnie stawiając łapy. Robiło się coraz ciemniej i gdzieniegdzie już pojawiały się zapalone latarnie uliczne. Druidka minęła bank, po czym ruszyła bardzo długim mostem w kierunku Dzielnicy Handlowej. Tam, na obrzeżu miała dom. Kiedy tak szła w zamyśleniu o świecie, który jest poza jej zasięgiem, wyczuła jak drży ziemia. Podniosła zaskoczoną głowę i nastawiła uszu. Cokolwiek było powodem tego hałasu, zbliżało się w jej kierunku. Przed nią niczego nie było. Odwróciła się i zamarła ze strachu. W ostatniej chwili zeskoczyła z mostu do wody. Wpadła z głośnym pluskiem do wody, płosząc wszystkie złote ryby. Mokre futro natychmiast zaczęło ją ciągnąć na dno. Wzięła głęboki wdech i swobodnie opadła na dno, po czym zaczęła iść po dnie w kierunku najbliżej wysepki. Kiedy do niej dodarła, była wyczerpana wysiłkiem. Dyszała, by wyrównać oddech. Niepewnie spojrzała w górę. Nigdy nie widziała tak wielkiej bestii, która o mało ją nie staranowała.
Tego dziwnego stworzenia już nie było. Jednak to stworzenie z wielkimi kłami i długim nosem nie było jej największym problemem. Musiała jakoś wyjść z wody i dojść do domu. Rozejrzała się. Niedaleko była wysepka, która łączyła się z mostem. Katharsis wzięła rozpęd i skoczyła jak najdalej, by jak najmniej przepłynąć. Kiedy wpadła z pluskiem do wody, natychmiastowo poszła na dno.  Zaczęła z trudem iść po dnie. W połowie drogi czuła, że zaczyna jej brakować powietrza. Kiedy chciała się wynurzyć, nie była w stanie. Puszyste futro ciągnęło ją stale na dno, chociaż woda nie była zbyt głęboka. Zaczęła panikować i się szarpać. Nie umiała utrzymać odruchu. Próbowała wziąć wdech pyskiem, jednak tylko zachłysnęła się wodą. Nagle coś z głośnym pluskiem wpadło obok niej do wody. Jakieś ostre zęby wbiły się w futro na szyi i tajemnicza istota pociągnęła ją w górę. Kiedy oba zwierzęcia się wynurzyły, Katharsis spazmatycznie łapała powietrze. Dziwne stworzenie zaciągnęła ją na wyspę z mostkiem. Wyciągnęło z wody i kilkoma ruchami położyła Katharsis na plecach. Odwróciło się napięcie i zniknęło w ciemnościach.
Katharsis leżała kilka chwil bezwładnie, łapiąc powietrze. Otwarła żółte ślepia i patrzyła w gwieździste niebo. Miliony białych i złotych gwiazd błyskało na niebie. W końcu, z ciężkim wysiłkiem Katharsis obróciła się na brzuch i wstała. Bolały ją wszystkie mięśnie po ciężkim wysiłku, w płucach tak jakby przelewała się woda, zimna woda i chłodny wiatr nie poprawiały nastroju. Była blisko domu. Zaparła się w sobie i jakoś tam zaczłapała.


/ Nie wiem czy to tak zostawić [ zakończyć ] czy pisać dalej? ^^ /

Ostatnio edytowany przez Katharsis (2009-02-08 22:09:56)


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#3 2009-02-08 21:37:33

Herka

Członek

7927390
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 164
Punktów :   

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

No No No ;> czekam na ciąg dalszy
Ja się jutro wezmę za swoją ^.^ będziesz miała konkurencje (buahahaha XD moje beztalencie kontra twój talent ;])


Black Rose: "Are you looking for death? You found her..."

Offline

 

#4 2009-02-08 21:38:05

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

Raczej moje beztalencie vs. Twój talent


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#5 2009-02-08 21:38:54

Herka

Członek

7927390
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 164
Punktów :   

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

Chciałabyś pisarko ja jeszcze ani razu nie doszłam dalej niż 4 rozdział xD


Black Rose: "Are you looking for death? You found her..."

Offline

 

#6 2009-02-08 21:46:26

Herka

Członek

7927390
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 164
Punktów :   

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

Łii more more!! I NEED MORE


Black Rose: "Are you looking for death? You found her..."

Offline

 

#7 2009-02-08 21:47:47

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

Ale postów nabijesz ^^


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#8 2009-02-08 21:54:26

Herka

Członek

7927390
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 164
Punktów :   

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

no co? muszę cię przegonić ;>


Black Rose: "Are you looking for death? You found her..."

Offline

 

#9 2009-02-08 22:02:05

Herka

Członek

7927390
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 164
Punktów :   

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

super boje się napisać swoje, by nie wyjść na ostatnie beztalencie XD


Black Rose: "Are you looking for death? You found her..."

Offline

 

#10 2009-02-08 22:05:23

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

Masz talent przeca!

Wydaje mi się lekko... drętwe?


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#11 2009-02-08 22:06:13

Herka

Członek

7927390
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 164
Punktów :   

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

Czemu?

Nie mam


Black Rose: "Are you looking for death? You found her..."

Offline

 

#12 2009-02-08 22:08:06

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

Więc tak:
- widzę powtórzenia, które mnie irytują, a których poprawić nie moge [ nie wiem jak ]
- w sumie nic się nie dzieje
- drętwe to wychodzi
- nie wiem co dalej
- opis otoczenia bardzo skromny... =/


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#13 2009-02-08 22:12:05

Herka

Członek

7927390
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 164
Punktów :   

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

no to tak:
-powtórzenia, aż tak nie rażą, a jak mi napiszesz co chcesz pozmieniać wykombinujemy razem zamienniki
-nic się nie dzieje? Katharsis prawie ginie, ale nic się nie dzieje XD
-co dalej to wykombinujesz coś masz fantazje i jesteś mądra, wiec dasz rade ^.^
-jakby był zbyt obszerny to by było nudne a każdy gracz zna regiony, które opisujesz ^.^


Black Rose: "Are you looking for death? You found her..."

Offline

 

#14 2009-02-08 22:13:51

Herka

Członek

7927390
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 164
Punktów :   

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

pominęłam jeden myślnik xD

-nie widzę nic drętwego


Black Rose: "Are you looking for death? You found her..."

Offline

 

#15 2009-02-08 22:19:50

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

Główna bohaterka jest drętwa!


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 
  • Index
  •  » Eventy & Raidy
  •  » Konkurs na najciekawszy opis swojej postaci, jej historii itp :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warcry.pun.pl akwarium dla początkujących Środki na porost włosów pies maltańczyk za darmo