WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.


#1 2009-03-23 17:52:56

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Instancja 60-69

Auchindoun


http://i44.tinypic.com/350a2qt.jpg
Do niedawna służyła jako główna forteca orków z klanu Bleeding Hollow. To z niej poprowadzili swoją olbrzymią armię przeciw wojskom Przymierza, stacjonującym w Hellfire Peninsula. Ale dzięki wspaniałym generałom, dowodzącym tamtymi siłami: Turalyonowi i Danathowi, zostali oni pokonani. W następstwie bitwy forteca została zniszczona, a niedobitki klanu salwowały się ucieczką.

Dawno temu Auchindoun służyło jako miejsce pochówku Draenei. Niestety agenci Kolegium Cieni zdołali je zinfiltrować, a następnie odprawili tam mroczny rytuał, dzięki któremu przyzwali do wnętrza świątyni przerażającą bestię przesiąkniętą złem.

Jednak coś poszło nie po ich myśli i akt ten spowodował wybuch magii, który zniszczył samą świątynię i zamienił okoliczne tereny w nieużytki. Sama eksplozja stworzyła rozpadlinę w Netherze, przez którą wkroczyły na ten świat istoty z innych wymiarów. Wcześniej pochowani Draenei wstali ze swoich miejsc spoczynku i rozpoczęli niekończącą się wędrówkę po okolicy, atakując wszystkich, którzy nie mieli na tyle dużo rozsądku aby zachować przyzwoitą odległość od tego przeklętego miejsca.

Kolegium Cieni zaś do tej pory boryka się z utrzymaniem kontroli nad istotą, która przyzwało.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#2 2009-03-23 17:57:21

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Instancja 60-69

Hellfire Citadel


http://i41.tinypic.com/1190wev.jpg
Cytadela Hellfire jest główną bazą skażonych przez demony orków, którzy nadal stacjonują w Outlandach. Forteca ta ma tak silne umocnienia, że jest praktycznie nie do zdobycia. Podczas Pierwszej i Drugiej wojny służyła jako baza sił Hordy. Obecnie zamieszkuje ją Kargath Bladefist i jego krwiożerczy poplecznicy.
Cytadela została wzniesiona na rozkaz wodza Blackhanda i Gul'dana jeszcze przed Pierwszą Wojną. To w niej zbierały się rzesze orków, tworzące pierwszą Hordę, która miała walczyć z Draenei. W niej to spotkały się wszystkie klany zjednoczone przez Blackhanda i przygotowywały się do wypraw, gromadząc broń oraz rychtując machiny wojenne.
Gdy Mroczny Portal został otwarty po raz pierwszy, cytadela służyła jako baza wypadowa dla zgromadzonej armii. To z niej Horda wkraczała na Drogę Chwały i maszerowała przez Portal do Azeroth. Podczas nieobecności głównych sił Hordy w Outlandach, cytadeli broniły klany Shaterred Hand i Shadowmoon.
http://i44.tinypic.com/2hmklsi.jpg
Inne źródło:
W zniszczonym świecie Outland, w samym sercu Hellfire Peninsula stoi Hellfire Citadel, twierdza nie do zdobycia która służyła Hordzie jako baza operacyjna podczas Pierwszej i Drugiej Wojny. Przez lata tą ogromną twierdzę uważano za opustoszałą.
Aż do teraz...
Pomimo że większość świata Draenor została zniszczona przez lekkomyślnego Ner'zhula, Hellfire Citadel jest nienaruszona - zamieszkała przez bandy czerwonych, przeklętych orków. Pomimo że obecność tego nowego, dzikiego gatunku pozostaje tajemnicą, bardziej zastanawiającym jest fakt że jest ich coraz więcej.
Pomimo iż Thrall wraz z Gromem Hellscream'em pokonali Mannoroth'a kończąc tym samym przekleństwo trawiące Hordę, doniesienia wskazują że barbarzyńscy orkowie z Hellfire Citadel w jakiś sposób odnaleźli nowe źródło zepsucia które napędza ich prymitywną żądzę krwii.
Nie wiadomo komuś służą ci orkowie, jednakże uważa się iż nie są oni na usługach Płonącego Legionu.
Możliwe iż najbardziej niepokojącymi wieściami z krainy Outland są doniesienia o głośnych, dzikich okrzykach wyłaniających się z miejsca położonego głęboko pod cytadelą. Wielu zastanawia się czy może mieć to coś wspólnego z przeklętymi orkami i ich wciąż powiększającą się liczebnością. Niestety te pytania będą musiały pozostać bez odpowiedzi.
Przynajmniej na razie...
Hellfire Citadel, jest 5-osobową strefą instance położoną w krainie Outland w Hellfire Peninsula, jak również jednym z pierwszych miejsc które będą mogli poznać gracze w nadchodzącym dodatku do World of Warcraft: The Burning Crusade. Wyzwanie dla wszystkich graczy poszukujących przygody i szczęścia na poziomach zaraz po 60, to miejsce będzie zawierało:
    * Trzy kompletne strefy instance
    * Ekscytujące starcie dla grupy raid
    * Wszyscy przeciwnicy będą całkowicie nowi, tak jak i świetnie zaprojektowane walki z bossami
    * Zupełnie nowe przedmioty które gracze będą musieli odnaleźć


http://wow.battlenet.pl/90/


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo