WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-03-23 17:47:34

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Instancje 50-60

Blackrock Spire (UBRS) Level 53-60


http://i43.tinypic.com/5wcqdw.jpg
Lokalizacja
Upper Blackrock Spire znajduje się w Blackrock Mountain, do wnętrza góry można dostać się z 2 stron - od strony południowej wejście jest w The Burning Steppes, a od strony północnej w Searing Gorge. Szybciej można wejść od strony Searing Gorge. W tym miejscu chciałbym opisać pierwszy związany z tą instancją skrót, otóż aby dostać się do portalu przenoszącego do UBRS można pójść korytarzami okalającymi wnętrze góry. Wejście do korytarza znajduje się bliżej bramy wychodzącej na Burning Steppes. Niestety korytarz roi się od orków i jeśli nie chcemy przez nich się przebijać możemy wejść w inny sposób. Wchodząc od strony Searing Gorge będąc już w środku skręcamy w lewo, powinniśmy widzieć łańcuch łączący miejsce, w którym się znajdujemy z ogromną skałą wiszącą nad jeziorem lawy. Schodząc po łańcuchu w dół możemy dostać się m.in. do Blackrock Depths (BRD) i Molten Core my jednak musimy pójść w górę łańcucha. Kiedy łańcuch się skończy zeskakujemy w dół i obracamy się w prawo. Miejsce, w którym jesteśmy jest ciemne i nie od razu da się zauważyć wąskie przejście prowadzące w górę (można na chwilę rozjaśnić ekran monitora). Idąc w górę powinniśmy zauważyć przed nami balkon, do którego musimy doskoczyć. Wchodzimy z balkonu do środka i stajemy przed portalem do Blackrock Spire (BRS).

Drużyna
W momencie kiedy rozpoczynamy wyprawy do lokacji, gdzie może wejść więcej niż 5 osób dobór postaci, z którymi przyjdzie nam zwiedzać podziemia jest dość istotny ale często dający pole do eksperymentów. W odniesieniu do UBRS ważne jest aby w naszej drużynie był hunter i prawie równie ważny jest warlock. Oczywiście bez dobrego warriora w roli tanka czy priesta lub druida jako klasy leczące nie powinniśmy się tam wybierać niemniej jednak te 2 pierwsze klasy są najistotniejsze. Bez nich szanse powodzenia na zabicie ostatniego bossa drastycznie spadają.


Mało, wiem wiem.
http://worldofwarcraft.com.pl/-instancj … -ubrs.html

Ostatnio edytowany przez Katharsis (2009-03-24 19:34:12)


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#2 2009-03-23 18:24:53

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Instancje 50-60

Stratholme Level 55-60


http://i41.tinypic.com/29frwhj.jpg
Będące klejnotem północnego Lordearonu, miasto Stratholme było miejscem gdzie książe Arthas sprzeciwił się swemu mentorowi, Utherowi Lightbringerowi, i zabił setki swych poddanych którzy rzekomo mieli kontakt ze straszną plagą nieumarłych. Upadek Arthasa i jego ostateczne poddanie się woli Króla Lisza nastąpiły niedługo po tych przerażających wydarzeniach. Zniszczone miasto jest obecnie zamieszkiwane przez sługi Plagi - dowodzone przez potężnego lisza, Kel'thuzada. Kontyngent Scarlet Crusade któremu przewodzi Grand Crusader Dathrohan również objął w posiadanie część przeklętego miasta. Te dwie siły toczą ze sobą nieustającą, brutalną walkę. Wystarczająco odważni (lub głupi) podróżnicy których wkroczą do Stratholme będą zmuszeni do przeciwstawienia się tym frakcjom. Według wielu doniesień miasto jest strzeżone przez trzy potężne wieże, jak i potężnych nekromantów, banshee i plugastwa. Również wiadomo że w Stratholme znajduje się Rycerz Śmierci który na grzbiecie swego przeklętego wierzchowca gotów jest walczyć z każdym kto zechce przeciwstawić się Pladze.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#3 2009-03-23 18:26:26

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Instancje 50-60

Dire Maul Level 56-60


http://i42.tinypic.com/2yvmm2g.jpg
Wzniesione niemalże dwanaście tysięcy lat temu przez tajną sektę magów nocnych elfów, starożytne miasto Eldre'Thalas miało na celu chronić sekrety magii Królowej Azshary. Jednakże zniszczone przez wielkie Rozdarcie wspaniałe miasto obróciło się w ruinę znaną wszystkim jako Dire Maul. Trzy dzielnice zrujnowanej siedziby magów stały się domem dla wszelkiego rodzaju stworzeń - przede wszystkim duchów, przeklętych satyrów i brutalnych ogrów. Tylko najbardziej odważne grupy podróżników mogą wkroczyć do tego miejsca i stawić czoła zła zamkniętego w murach Eldre'Thalas.

Ostatnio edytowany przez Katharsis (2009-03-24 19:34:37)


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#4 2009-03-23 18:27:35

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Instancje 50-60

Scholomance Level 56-60


http://i44.tinypic.com/n2h841.jpg
Scholomance mieści się w licznych kryptach leżących pod zrujnowaną twierdzą Caer Darrow. Niegdyś należące do szlacheckiej rodziny Barov, Caer Darrow zostało zniszczone podczas Drugiej Wojny. Jako mag, Kel'Thuzad przekonywał członków jego Kultu Potępionych że Król Lisz wzamian za ich pomoc zagwarantuje im nieśmiertelność. Rodzina Barov uległa charyzmie Kel'Thuzada i zaoferowała swe krypty i twierdzę Pladze. Kultyści zabili członków rodziny i przekształcili starożytne krypty w szkołę nekromancji znaną jako Scholomance. Pomio że Kel'Thuzad nie przebywa już w tym miejscu, przeklęci kultyści i ich instruktorzy wciąż się tutaj znajdują. Potężny Lisz, Ras Frostwhister, rządzi tym miejscem w imieniu Plagi podczas kiedy śmiertelny nekromanta, Darkmaster Gandling służy jako zarządca przeklętej szkoły.

Ostatnio edytowany przez Katharsis (2009-03-24 19:35:04)


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl wczasy z dziećmi filtry pulsacyjne www.kingdog.pl