WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-08-14 22:50:08

Kian

Lord Cieni

Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Hunter

pytania, porady, taktyki pvp ;]


<Raviel>
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę."

Offline

 

#2 2008-08-15 05:22:32

Ultrashot

Gość

Re: Hunter

witam wszystkich ktorzy umieja czytac

chodzi o to ze nigdy nie gralem huntem czytalem i pytalem znajomego z globala o ten char i zapytam was

- jakie "drzewko" wg was jest dla was dobre na pvp
ja mysle o beast mastery+marksmanship (miedzy innymi: lethal shots, efficiency, go for the throat )

- jakie addony do hunta

-----
ps. jak cos zle napisalem to sorry ale po "baletach" jestem i podziekowanie i szacunek dla tych ktorzy pomoga

 

#3 2008-08-15 16:29:24

Kian

Lord Cieni

Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: Hunter

hm, tak jak piszesz, najfajniejsze jest drzewko marksmaship, dopełnione talentami z beast mastery, ew. odwrotnie - b.m. mocno dopakowuje Ci peta, sprawia że jest niewrażliwy na feary, ogłuszenie itp.

zobacz sobie to: http://www.wowwiki.com/Hunter_builds


<Raviel>
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę."

Offline

 

#4 2008-08-15 21:53:51

Lethar

Oficer

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 20
Punktów :   

Re: Hunter

co do drzewa to zalezy jak chcesz grac. Jak wolisz latac w kolko i bic z luku to mark najlepszy
jak chcesz dawac sobie rade i w mele to surv
jesli chcez miec peta na sterydach - Bm
zadna filozofia, ale jak na poczatkujacego to polecam Mark.


You Can not change your Destiny. No man Can.
If You can change something, that mean You can change everything.
Lethar, Night Elf Hunter.

Offline

 

#5 2008-12-18 16:05:56

Craven

Członek

Zarejestrowany: 2008-12-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Hunter

Zgadzam sie z przedmowca - BM szczegolnie na andzi daje szalony dmg na raidach oczywiscie pod warunkiem ze umiesz kontrolowac peta . Oczywiscie trzeba sobie zdawac sprawe z tego ze BM ma 1 podstawowa wade - strata peta to zajebisty spadaek twoje sktecznosci a o deadiecie peta na raidach nie tak trudno gdy boss wali z AoE.

Marksman to pvp build i mozna wyciagnac niezly dps na raidze nie tak duzy jak na BM ale nie trzeba sie martwic o petka az tak bardzo

Survival - ssie i to mocno nie polecam jest pare fajnych skillow (expose weakness, lightning reflex itp) ale jest ich za malo by warto bylo w przezycie inwestowac

Wiekszosc huntow na anderii i nie tylko do 70 idze w marks do ultimata i dopelnia BM (erudance trening itp) . Jak wbija 70 to BM do raidow a MS do pvp. Od kazdej zasady sa wyjatki zalezy od stylu gry - hunt to ranged dps powinien spelniac tak role czy na raidach czy podczas aren / bg - od ciebie zalezy jaki styl gry ci bardziej odpowiada . Mozna zawsze pograc na jednym buildzie z tydzien lub 2 i wybrac korzystniejszy


W rzeźni jak to w rzeźni
Czas wątpliwości szybko mija
Nie ma miejsca na myślenie
Bo tu się nie myśli, tylko zabija

Offline

 

#6 2008-12-31 20:55:38

Shadowmaker

Gość

Re: Hunter

Teoretycznie powiedzialbym to samo co Leth ale musze jeszcze dodac ze do pvp najlepsi hunterz to raczej mm dopelniane z bm i koniecznie rangem z sur. Pve raczej najlepsze Bm i to nawet takie full bm, duzo widzialem takich buildow na necie i dalbym ci link ale tera wszedzie sa calculatory z wotlk ; /

 

#7 2009-02-03 22:19:16

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Hunter

Pytanko. Gry inwestuję w zakładkę 'Marksmanship' [ strzelanie z łuku etc. ] to mam inwestować stam + int , stam + agi czy stam + str.??

Tankuje pet, więc mob mało kiedy do mnie podbiegnie Rada?


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#8 2009-02-04 16:53:33

Shadowmaker

Gość

Re: Hunter

Jesli idziesz w MM radze brac jak do rogala - agi i stama.

 

#9 2009-03-03 15:39:21

Plecy

Członek

Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Hunter

Jak przeżyć, jeżeli rogue mnie zestunuje? Już 2x miałam taką sytuację, że dostałam stuna i zanim wyszłam to umarłam. Na mouncie. Na full hp itd.

Offline

 

#10 2009-03-03 21:02:33

Kian

Lord Cieni

Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: Hunter

no widzisz, wtedy jest problem proponuje medalion, scatter shot w leszcza, frost trap, odbiegasz, stinga, concussive i tłuczesz generalnie jest ciężko... tak samo jak dostaniesz crip. poison, nie odbiegniesz wtedy od niego... w takim wypadku j/w - scatter, trap, czekasz az trucizna zejdzie i w dlugą


<Raviel>
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę."

Offline

 

#11 2009-03-12 16:23:34

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Hunter

Hmmmm... tak sie zastanawiam, czy nie biorąc MS, nie warto czasem wziąć itemu na inteligencję? ^^


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#12 2009-03-23 18:52:02

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Hunter

http://i41.tinypic.com/2ihmihv.jpg



Azeroth to dom dla szerokiej gamy bestii. Od nowego świata w Lordaeronie do starego w Kalimdorze można znaleźć dużo rodzajów zwierząt. Niektóre są przyjazne, inne nie, ale jest coś co je wszystkie łączy. Każde stworzenie jest połączone z Łowcą unikalną, magiczną więzią. Liczne ślady, oswojenia i zabójstwa wszelakich stworzeń i bestii można znaleźć w dziczy, po której stąpał Łowca. Polegając na łukach, czy też na broni palnej, Łowcy uważają swoją broń i zwierzę za najlepszych przyjaciół.

Zalety
    * Może oswajać i kontrolować rozmaite bestie
    * Potrafi bardzo szybko podróżować dzięki „Aspect of Cheetah” lub przekazać swoją szybkość innym dzięki „Aspect of the Pack”
    * Ma specjalne uzdolnienia przeciw bestiom
    * Może używać rozmaitych specjalnych uzdolnień zwierząt
    * Jest dobry w ściganiu potworów i graczy, którzy uciekają

Wady
    * Początkowo może nosić jedynie skórzaną zbroję, co czyni Łowcę bardziej podatnego na uszkodzenia od Wojownika, czy Paladyna
    * Nie może nosić ciężkiej zbroi
    * Ma tylko kilka uzdolnień w walce wręcz, jest bardziej efektywny w walce z dystansu

Rola w pt.
    Łowca posiada zdolność do niszczenia w złośliwy sposób . Z jego rewelacyjnie wyszkoloną zdolnością do zwabiania (pull) przeciwników i mocnego uderzania potworów z daleka, bez wątpienia może szybko ich pokonywać. Ich zwierzęta też potrafią zdać liczne obrażenia przeciwnikom oraz w pewnym stopniu pomóc poradzić sobie z trzymaniem na sobie uwagi potwora (agoro). Rozmaitość pułapek zostawionych przez Łowcę pozwalają mu kontrolować liczbę przeciwników wokół niego. Kombinacja ich zabójczego dystansu, przyzwoitych zadawanych obrażeń i możliwość do zastawiania pułapek, czyni Łowców świetnymi zwabiaczami dla każdej grupy. Oczywiście nie mówimy ci jak masz grać – jedna z najbardziej fascynujących praktyk z tego rodzaju jest codziennie pomysłowo rozwijana przez graczy.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#13 2009-03-29 12:03:24

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Hunter

Ja mam hunta w ms. Od razu idę pod PvP ^^ nie narzekam jeśli chodzi o bicie xp.

Hunt idący w beast mastery ma przekinache na PvP. Wszyscy olewają peta, hunty mają Scare Beast, druidzi Southe Animal czy Hibernate. Współczucia

Hunt idący w Markmanship [ jakoś tak xP ] jest dobry, póki przeciwnik jest daleko. Jeśli się zbliży - umarł w butach, kapeluszu ze skowronkiem.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki