WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.


#1 2009-03-23 17:37:24

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Instancje 30-40

Scarlet Monastery Level 30-40


http://i40.tinypic.com/16iy0s6.gif
Szkarłatny Zakon był kiedyś dumnym bastionem Lordaerońskiego kapłaństwa, ośrodkiem nauki i oświecenia. Wraz z nastaniem plagi podczas Trzeciej Wojny, pokojowo nastawiony dotąd zakon zmienił się w twierdzę fanatycznych Szkarłatnych Krzyżowców. Nie tolerują oni żadnych nieludzkich ras, bez względu na przynależność tak do Aliansu jak i Hordy. Wierzą w to, że wszyscy spoza zakonu mogą być potencjalnymi nosicielami plagi i muszą być unicestwieni.Zwiadowcy donoszą, że wszyscy łowcy przygód, którym udało się wejść na zakonne tereny, zmuszeni byli stanąć do walki z dowódcą Szkarłatnych Krzyżowców - Mograinem. Dowodzi on ogromnym garnizonem fanatycznie oddanych mu wojowników. Jednak prawdziwym przywódcą i mistrzem zakonu jest Najwyższa Inkizytor Whitemane, siejąca postrach kapłanka posiadająca umiejętność ożywiania poległych żołnierzy aby walczyli w jej imieniu.

Lokalizacja: Instancja znajduje się na północnym wschodzie Tirisfal Glades. Wskazówki dla graczy Aliansu: najłatwiej będzie dolecieć do Southshore gryfem, a następnie skierować się na północ w kierunku Dalaran a dalej do jeziora Lordamere. Trzeba przepłynąć jezioro kierując się w jego północno - zachodnią część (lewy górny róg). Dopływając zobaczymy mury miasta nieumarłych Undercity. Po ominięciu miasta skręcamy na wschód i idąc wzdłuż drogi powinniśmy dotrzeć do skrzyżowania ze znakiem wzkazującym drogę do Scarlet Monastery. Trzeba uważać na straż nieumarłych przy tym ostatnim skrzyżowaniu (elitowi strażnicy na 55+lvl). Kiedy jesteśmy już na drodze w kierunku Scarlet Monastery, idziemy dalej na północ i powinniśmy niedługo dotrzeć do Meeting Stone'a.

Przeciwnicy: W tej instancji mamy bardzo szeroki rozrzut poziomów bo od 31lvl aż do 42lvl. Będziemy mieli do czynienia z 3 głównymi rodzajami mobów - w przeważającej części humanoidy, w części cmentarnej (graveyard) nieumarli i duchy oraz zwierzaki (beasts).
Czas przejścia: każda część osobno nie powinna zająć więcej niż 1godz. Zaliczenie całości (4 części) w zależności od naszej drużyny może trwać do 4godz.

Nasze party: Meeting stone informuje, że najlepszy przedział levelowy to 34-45. Jest to jednak zależne którą część chcemy odwiedzić. Najwcześniej możemy wejść na cmentarz (Graveyard) bo już od lewelu 34, trochę trudniej jest w bibliotece (Library) sugerowany poziom to ok 36-37. Natomiast najtrudniej jest w Katedrze (Cathedral) i w zbrojowni (Armory) tam trzeba mieć poziom przynajmniej 40. Przedział sugerowany to 36-44. Pamiętajmy, że w grupie powinien być jeden healer (priest, druid lub od biedy paladyn), tank (warrior, paladyn, od biedy druid w formie niedźwiedzia).
http://i40.tinypic.com/1z1wgp5.jpg
Początek
W przeciwieństwie do większości instancji w tej portale (4) znajdują się w dość łatwo dostępnej części. Nie musimy tracić dużo czasu aby do nich dotrzeć. Kiedy dojdziemy do budynku katedry w przedsionku kryją się długie schody. Wchodzimy po nich do góry aż znajdziemy w się w czworokątnym pomieszczeniu gdzie umieszczone są portale do środka dungeona. Jak już napisałem całość podzielona jest na 4 części więc portali też jest 4. Pojawia się tu pewna nowa rzecz (nie spotykana na niższych lewelowo instancjach) otóż aby dostać się do 2 części musimy pokonać zamknięte drzwi. Sposoby są trzy: albo zaczniemy od Bblioteki i tam znajdziemy klucz otwierający zamknięte bramy, albo jeśli mamy w grupie Rogue'a on może otworzyć drzwi przy pomocy umiejętności lockpicking, albo jeśli ktoś z naszej grupy jest iinżynierem może wysadzić drzwi w powietrze. Najwygodniej byłoby zdobyć odpowiedni klucz na własność powiem tu tylko tyle, że przyda się nie tylko w Scarlet Monastery. Sugeruję zacząć od Biblioteki, jest stosunkowo łatwa, można zorientować się w jak wygląda reszta instancji, a przede wszystkim można tam zdobyć klucz do pozostałych części. Kiedy stoimy tyłem do schodów po których wchodziliśmy skrajnie po lewej powinniśmy widzieć portal na cmentarz (Graveyard), następnie naprzeciwko nas lewe zamknięte drzwi prowadzą do Katedry (Cathadral), prawe zamknięte drzwi do Zbrojowni (Armory) i skrajny prawy portal do bibliotek (Library).

http://worldofwarcraft.com.pl/-instancj … stery.html
Bardziej rozbudowany Zapraszam na tę stronkę, jeśli chce się poznać taktyki, jak omijać zbędną walkę.

Ostatnio edytowany przez Katharsis (2009-03-24 19:31:28)


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#2 2009-03-23 18:14:55

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Instancje 30-40

Uldaman Level 35-45



http://i40.tinypic.com/25a6akz.jpg
Uldaman jest starożytnym miastem Tytanów które spoczywało pod ziemią od czasu stworzenia świata. Krasnoludzcy archeologowie niedawno odkryli zapomniane miasto i wypuścili do Azeroth jeden z nieudanych tworów Tytanów - troggi. Legenda głosi iż Tytani stworzyli troggi z kamienia, jednakże kiedy zobaczyli że eksperyment zawiódł, postanowili odizolować je i spróbować jeszcze ras - czego skutkiem było stworzenie rasy krasnoludów. Sekrety stworzenia krasnoludów zostały zapisane na tajemniczych dyskach Norgannon - potężnym artefakcie Tytanów który spoczywa w mrokach starożytnego miasta. Jednak ostatnio krasnoludy z klanu Dark Iron rozpoczęły atak na Uldaman aby skraść tajemnicę dysków dla swego pana, Ragnarosa. Jednak miasto jest wciąż strzeżone przez wielu obrońców - gigantyczne kamienne stworzenia które niszczą wszystkich którzy staną na ich drodze. Same dyski są chronione przez potężnego strażnika Archaedasa. Niektóre plotki głoszą że nawet przodkowie krasnoludów których skóra jest stworzona z kamienia, ziemianie wciąż tkwią w antycznym mieście Tytanów.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#3 2009-03-23 18:15:47

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Instancje 30-40

Razorfen downs Level 35-40


http://i44.tinypic.com/1zz4y0g.jpg
Stworzone z cierni tak jak Razorfen Kraul, Razorfen Downs jest tradycyjną stolicą kolcozwierzy. Pokryte kolcami, zawiłe labirytny są domem dla lojalnej armii tych stworzeń jak i ich potężnych kapłanów - plemienia Death's Head. Jednakże ostatnio, mroczny cień padł na to miejsce. Agenci Plagi - dowodzone przez Lisza znanego jako, Amnennar the Coldbringer - przejęli kontrolę nad rasą kolcozwierzy i przemienili ich miasto w bastion nieumarłych. Teraz kolcozwierze toczą desperacki bój aby odzyskać ich ukochane miasto zanim Amnennar rozszerzy swe wpływy w Barrens...


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#4 2009-03-31 11:28:07

mlody

Członek

Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 53
Punktów :   

Re: Instancje 30-40

omGG ;p chcialo ci sie to wszytko pisac? ;p ale ogolnie wszytko fajne opisane ; )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warcry.pun.pl Samochody pożarnicze