WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2009-12-27 20:29:43

Sakayamuni

Członek

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 22
Punktów :   

Re: Mage

moim zdaniem i sie coraz bardziej w tym utwierdzam mag to potega tylko tzrbe go poznac dobrze i opanowac. i chociaz sam jestem na poczatku drogi to widze naprawde spore mozliwosci. jedyna klasa ktorej sie naprawde boje jest palek ktry naprawde jest niesamowicie trudny do zjechania. ale too chyba dla wszystkich klas. radze sobie juz nop calkiem niezle z naptaknymi rogalami frost nowa-odskoki- fire blast-scorch- instant pyro (dzieki combuion i talentom) i po gosciu   to sie sprawdza rownierz w przypadku warkow. szamana ciezko zjechac ale tez sie daje tylko zajmuje to wiecej czasu i biegania. z huntami jeszce sie nie bilem na powaznie ale pare razy mnie zaczepili gdzies na bezdrozach i przewaznie to ja padalem, ale mysle ze to raczej kwestia wprawy i znalezienia odpowiedniego sposobu. na hunta wydaje mi sie trzeba wejsc w dystans i zjechac instantcastami. ale ciezko. najlatwiej za to bilo mi sie innych magow np pod frost albo prejow ;]

Offline

 

#17 2009-12-27 20:45:28

Alez

Oficer

8784554
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 139
Punktów :   
WWW

Re: Mage

nie na hunta trzeba mieć minimalny dystans, w zasadzie to najlepiej stac w nim. to wtedy taki delikwent nie może strzelać z łuku a co za tym idzie jest pozbawiony 90% swoich spelli ofensywnych i zostaje sam pet.


Za tym głosem duchem walki i odwagi
            W góre sztandar z Orłem Białym uniesiemy

Offline

 

#18 2009-12-27 22:07:22

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Mage

Z czego pet, nie ważne jaki by genialny nie był, a hunter nie wiadomo jak dobrze by grał, nie miałby szans

Dystans daje huntowi więcej pola do popisu. Ma coś tam w punktach, że dodaje im parę yardów. Czyli kiedy on już jest poza Twoim zasięgiem, Ty jeszcze znajdujesz się w jego.


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#19 2009-12-28 14:20:33

Sakayamuni

Członek

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 22
Punktów :   

Re: Mage

no mag fire tez ma zasieg 41yrd jak wbije odpowiedni talent ale faktem jest ze magiem im blizej hunta tym lepiej.. prolem tylko dobiec

Offline

 

#20 2010-01-03 14:32:13

 Ksb(ZL)

Członek

7895657
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-03-26
Posty: 27
Punktów :   

Re: Mage

Z hunterem najlepiej zamrozić peta daleko od siebie, a samemu dojść do huntera. Wtedy jest praktycznie bezbronny i możemy z nim zrobić co chcemy Jak odskoczy mamy blinka, stun - medalion, iceblock. Jedyna przeszkodą może być reflekt, ale jakoś da sie rade.

Offline

 

#21 2010-01-03 19:12:09

Sakayamuni

Członek

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 22
Punktów :   

Re: Mage

ale jednak mag fire nie radzi sobie na bg dobry jest na moby ale pvp slabiutko...

Offline

 

#22 2010-01-03 20:40:01

nemeryn

Członek

Call me!
Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Mage

Saka nawet ni wiesz jak się mylisz w tbc  jak expilem i  zdobyłem 60 k honoru na 59 i 49 lvl (czekając na kolegów) grałem fire potem miałem przerwę || wróciłem i wszyscy arca i arca i arca own,  no ok zrobiłem się arka miło się grało ale czegoś mi brakowało.Potem arca bugniete to spróbuje frosta bo nigdy nie miałem ok nice ale frost nie jest dla mnie no nic wróciłem  do fire trochę niepewny jak to będzie i jest zdecydowanie łatwiej  przyjemniej  niz z Frostem czy arcane, może uważam tak bo zawsze fire bylem ale dla mnie  to jest kwintesencja maga i pod pvp i pve. Living bomb idealne na rogali i wszystko co znika  w czasie disorienta po dragonsbreath zdążysz włożyć fireballa i fire blasta. Naprawdę jedyny problem jaki widze to jak ostro klepie sie sie  i wkładam wszystko co mam to po pol minuty jestem bez many no ale cóż życie

Offline

 

#23 2010-01-03 20:41:12

 Ksb(ZL)

Członek

7895657
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-03-26
Posty: 27
Punktów :   

Re: Mage

Mag fire właśnie najlepiej sobie radzi na Bg ze wsztstkich rodzajów PVP Wiele dobrych obszarowych dmg, disorientów, odrzucen itp. itd. Do tego straszny burst, ale niestety małe survi.

Offline

 

#24 2010-01-06 00:14:08

Sakayamuni

Członek

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 22
Punktów :   

Re: Mage

mag fire jest napewno juz dla ogarnietych graczy ja jecze mam tak ze potrafie wpasc w panike i biegam niewidzac co zrobic ) w fire bo zrobilem sie dzis na frost i naprawde daje rade. co mnie wkurzalo w fire to to ze taki firebal albo inny pyro dlugo sie castuje i musisz stac w miejscu no i jestes miesem dla warkow albo rogali w froscei mozesz sie ruszac co daje spora przewage no i cast time jest zdecydowanie mniejszy ale...koztem dmg niemniej zawsze lecisz z kims jako clother wiec walisz chill i goscia dobijaj robi sie goraco to frost nowa i ice lance zaltwia sprawe. jest bardzo zle dajesz ice block i czekasz. niby w fire tez masz takie mozliwosci ale szczerze badziej odpowiada mi w pvp mobilny mag. chociaz od poczatku bylem turbo zajarany fire bo tez mi najbardziej robil, to teraz z praktycznego pkt widzeia poszedlem w frost zeby troszke sie otrzaskac. a poznie zobaczymy moze wroce moze sie przezuce na arca puki co we froscie naprawd fajnie sie biega. jezli jest blisko ciebie jakis palek ( a zawsze jest multum palkow 0 i jest ogarniety to razem bijecie wszytko warkow kosisz jak dzici. broblem z rogalami. a na huntow zbyt wielu sienie natknolem wiec puki co spoko :)zdobede troche honoru w froscie polatam popatrze i pozniej cos zmienie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sztuczne kwiaty na balkonie sukienka mini na wesele akwarium dla początkujących Środki na porost włosów pies maltańczyk za darmo